Zpět na » Primera Division » Chelsea nabízí Realu Madrid řešení zapeklité situace

Primera Division - Chelsea nabízí Realu Madrid řešení zapeklité situace

Chelsea nabízí Realu Madrid řešení zapeklité situace © express.co.uk - Isco

5

Líbilo se

24.12. - Londýnská Chelsea může podat Realu Madrid pomocnou ruku při potencionálním přestupu Christiana Eriksena z Tottenhamu. Bílý balet má totiž kádr našlapaný k prasknutí a musí z něj začít uvolňovat zátěž, aby se nedostal do konfliktu s regulemi Finančního fair play a mohl přivést dánského středopolaře.

Real Madrid by rád přivedl do týmu Christiana Eriksena z Tottenhamu. Ideálně už nyní v lednu, v horším případě až v létě. Tak jako tak ale potřebuje uvolnit ze svého kádru některé hráče. Mluvilo se o Garethu Baleovi, Jamesi Rodríguezovi.

Důvod je nasnadě. Přísné regule Financial Fair Play nedovolují klubům mít větší rozdíl než 100 milionů eur mezi investovanými a vydělanými částkami při přestupech hráčů. A Real v létě hodně utrácel a naopak neprodával tolik, kolik by bylo třeba. S finančním opatřením je hodně na štíru.

Nyní ale může paradoxně podat pomocnou ruku Chelsea. Manažer Frank Lampard má podle Daily Mail budget 150 milionů liber na posily a jednou z vyhlédnutých nových tváří je i záložník Isco Alarcón. Za něj Blues údajně hodlají nabídnout 44 milionů liber. Pokud by transfer klapl, vytrhla by Chelsea madridskému klubu trn z paty.

Isco je v Madridu už od roku 2013, ale za celou dobu se nedokázal na delší dobu prosadit do základní sestavy. Ani v této sezóně nepatří mezi vyvolené trenéra Zidana. Nicméně po nedávném El Clásicu, do něhož naskočil v základu, byl za svůj výkon chválen v médiích.

Madridský fotbalista zmizel z nominací reprezentačního kouče Roberta Morena. Nicméně poté, co se minulý měsíc vrátil na lavičku La Rojy Luis Enrique, zvětšily se i šance Isca na účast na EURO 2020. Jenže byť patří mezi Enriqueho oblíbence, jen tento fakt mu nezaručí přítomnost v závěrečné nominaci na evropský turnaj. Potřebuje pravidelně hrát a to by měl v Chelsea mnohem větší šanci než v Realu.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Prasknete na stul prachy za Isca a Koulibaliho, a domluvte prestup Jadona na leto, nechte ho dohostovat a nadhera

BlueFor16years
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články