Zpět na » Primera Division » Raul chce v Realu skončit

Primera Division - Raul chce v Realu skončit

0

Líbilo se

13.01. - Ăštočník Realu Madrid a španělské reprezentace Raúl González chce jednou v Madridu ukončit svou kariéru. Místní média totiž informovala o jeho možném přestupu do anglického Liverpoolu.

Devětadvacetiletý hráč, jenž se stal na Santiagu Bernabeu hrající legendou a oblíbencem fanoušků během své dosavadní bohaté kariéry, je v hledáčku The Reds. Ale Raúl ujistil všechny, že hodlá ukončit svou kariéru právě v dresu Bílého Baletu.

"Když se klubu nedaří, vždy se vynoří nějaké pověsti, ale jediná věc, na kterou se těd soustřeďuji, jsou mé výkony v Realu," řekl Raúl pro klubovou Real Madrid TV.

"Jsem tady velmi šťastný a spokojený a budu dál stejně pracovat jako jsem to dělal s vidinou toho, že v Realu Madrid jednou pověsím kopačky na hřebík."

Raul taky vyjádřil žal nad odchodem bývalého kapitána Albionu Davida Beckhama do amerického Galaxy LA. "Když vám odchází někdo blézký, vždy vás to rozesmutní," řekl španělský reprezentant. "David byl výborný spoluhráč a profesionál, který vždy ze sebe dával maximum."

/ Skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články