Zpět na » Primera Division » Kopie Neymara. Barcelona má problém s hráčem, na nějž má hvězda PSG neblahý vliv

Primera Division - Kopie Neymara. Barcelona má problém s hráčem, na nějž má hvězda PSG neblahý vliv

Kopie Neymara. Barcelona má problém s hráčem, na nějž má hvězda PSG neblahý vliv © diez.hn - Na Arthura má Neymar neblahý vliv

2

Líbilo se

14.12. - Barcelonu dnes odpoledne čeká utkání 17. kola španělské La Ligy proti Realu Sociedad. Po zápase v Miláně se do sestavy vrátí většina hráčů, kteří uprostřed týdne dostali volno. Nicméně určitě mezi nimi nebude Brazilec Arthur Melo, který je nadále zraněný. Jenže svoji rekonvalescenci asi úplně vážně nebere...

Katalánská televizní stanice TV3 přišla s překvapivou zprávou, která zřejmě příliš nepotěšila vedení Barcelony. A asi ani samotného fotbalistu, že se dostala na povrch. Arthur Melo, záložník azulgranas, byl totiž dvakrát přistižen při činnosti, kterou má ze strany klubu ve smlouvě výslovně zakázánu. 24. listopadu (po zápase s Leganés) a také 3. prosince (po utkání s Atléticem) si užíval zimní radovánky v andorrském středisku Grau Roig, včetně jízdy na snowboardu.

Už jen samotný fakt, že porušil pravidla v kontraktu, je u profesionálního fotbalisty alarmující a nesvědčí o jeho loajalitě ke klubu.

Mnohem horší je ale zjištění, že brazilského středopolaře v tu dobu trápilo zranění třísel, kvůli němuž musel 1. prosince odstoupit z ligového zápasu proti Atléticu Madrid, které bylo mimochodem posledním, do něhož nastoupil. Podle TV3 právě jízda na snowboardu negativně ovlivnila jeho rekonvalescenci, která se následkem toho protáhla a Arthur dnes vynechá už třetí zápas v řadě.

To, že Arthurův smysl pro zodpovědnost, bude asi hodně oslabený, jak to často u brazilských fotbalistů bývá, už několikrát předvedl v nedávné minulosti. A také to, že na něj nemá příliš dobrý vliv kamarádšoft s Neymarem. Právě kvůli účasti na párty s brazilskou hvězdou PSG, na kterou si odskočil do Paříže několik hodin před El Clásicem, mu kdysi vyneslo první pokárání od vedení, za které se musel následně omlouvat. „Udělal jsem chybu, že jsem tam byl, přijímám za to odpovědnost," pronesl.

Ostatně kvůli Neymarovi si zadělal na nepříjemnosti i ve chvíli, kdy hvězda PSG podala na klub žalobu, k soudu nepřišla, ale následně na síti vystavila své fotky právě ve společnosti Arthura. I za to sklidil kritiku vedení a fanoušků.

Není to tak dlouho, co si Arthur koledoval o další tučný flastr od vedení, když se natáčel při jízdě na elektrické koloběžce, což je druh činnosti, kterou mu smluvní závazek zcela jistě nepovoluje.

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články