Zpět na » Primera Division » Návrat do Barcy? Těžko. Neymar na klub podal další žalobu

Primera Division - Návrat do Barcy? Těžko. Neymar na klub podal další žalobu

Návrat do Barcy? Těžko. Neymar na klub podal další žalobu © dailymail.co.uk - Neymar

3

Líbilo se

13.12. - V létě chtěl Neymar z PSG zpátky do Barcelony. Dokonce měl v úmyslu část přestupové sumy zaplatit ze svého. Velimi toužil po tom znovu obléci dres azulgrans. Už tehdy ale spousta kritiků a odpůrců poukazovala na to, že vedení klubu stále žaluje za nevyplacený bonus za podpis nové smlouvy, na který měl dle svého názoru nárok.

A nyní tomuto sektoru lidí, kteří by neviděli Neymara zpět v Barceloně úplně nejraději, nafoukal kontroverzní fotbalista další vítr do plachet. Jak bylo uvedeno, Neymar stále žaluje Barcelonu za bonus, který mu nechce vyplatit za podpis nové smlouvy. Podle deníku El Mundo se má jednat o částku 43,6 milionů eur.

Neymar ale slíbil, že pokud se domluví jeho přestup zpět na Camp Nou, žalobu stáhne. To se nestalo a všichni čekají na konečný výrok soudu v této kauze.

Kromě toho ale brazilský fotbalista vytáhl další věc, díky níž proti sobě zcela jistě názorově otočí další fanoušky a členy vedení, kteří jeho příchod do Barcy doposud schvalovali. Konkrétně se jedná o finanční položku, jejíž vyplacení se chce domáhat před soudním tribunálem. Tentokrát má jít o nevyplacenou část mzdy v celkové výši 3,5 milionů eur. Deník EL Mundo uvádí, že se Barcelona podle Neymara zavázala tuto sumu zaplatit a neučinila tak.

„Je to starší záležitost, z doby, kdy Neymar odcházel z Barcelony. V ten moment jsme se cítili poškozeni. Chceme se s Barcou dohodnout, pro všechny to bude nejlepší. Nikdy jsme neměli špatný vztah s prezidentem Bartomeuem. Nevíme, jestli se vrátíme do Barcelony, teď má Neymar smlouvu s PSG," uvedl Neymar senior.

Dovedete si představit, že by se Neymar za takovýchto okolností vrátil zpátky do Barcelony?

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Forte02 - 14.12. Odpovědět

A někteří fanoušci Barcelony by ho i tak brali Smajlík 3

Forte02
Kuzma - 13.12. Odpovědět

Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

Kuzma
cukr - 13.12. Odpovědět

Nechat Neymara schnít v PSG a místo něho koupit Mbapeho. To by snad nerozdýchal Smajlík 3

cukr

to teda Smajlík 3

Messi777
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články