Zpět na » Primera Division » Bale znovu naštvaný, Zidane ho nechal sedět celý zápas. Vybral jsem jiné, brání se kouč

Primera Division - Bale znovu naštvaný, Zidane ho nechal sedět celý zápas. Vybral jsem jiné, brání se kouč

Bale znovu naštvaný, Zidane ho nechal sedět celý zápas. Vybral jsem jiné, brání se kouč © FotbalPortal.cz - Prohlubuje se konflikt mezi Zidanem a Balem

2

Líbilo se

12.12. - Real zakončil pouť základní skupinou A Ligy mistrů výhrou nad belgickými Bruggami. Díky gólům brazilských útočníků Rodryga a Viníciuse a přesné trefě Luky Modriće natáhl Bílý balet sérii neporazitelnosti na deset střetnutí. Triumf svého týmu ale opět sledoval jen z lavičky útočník Gareth Bale.

Zase Bruggy. Tenhle protivník je pro Garetha Balea snad zakletý. Pro něj je to synonymum prosezeného zápasu. Na tribuně nebo na střídačce. Před několika týdny přijel belgický klub na Santiago Bernabéu, jenže velšský útočník musel celý zápas sledovat z hlediště. Tehdy za to byl Bale na Zidana pěkně naštvaný, protože cítil, že se dostává do formy, dařilo se mu. Sám prohlašoval, že se cítí i zdravotně naprosto fit a nechápe svoji absenci v zápasové nominaci. Cítil pořádný zářez. Ten moment byl další rozbuškou ve vztahu mezi ním a francouzským koučem.

Včera Bílý balet na oplátku cestoval za belgickým klubem k zápasu posledního kola základní části. Gareth Bale sice kvůli zdravotním potížím vynechal předchozí mač s Espanyolem, spíše z preventivních důvodů a předběžné informace ho škrtaly i ze zápasu Ligy mistrů.

K němu ale byl nakonec připraven, Zidane ho napsal i do nominace. Jenže Gareth Bale stejně celý zápas proseděl na lavičce náhradníků zachumlaný v bundě a nákrčníku, aby se do něj nepustila zima. Další ťafka od Zizoua? Bude to další trhlina v již tak hodně narušeném, prakticky neexistujícím vztahu mezi oběma?

A jak uvádí deník Marca, příliš nadšený z toho, že ho nechal trenér jen mezi náhradníky, nebyl. „Když vystupoval z autobusu při příjezdu na stadion, tvářil se hodně nakvašeně," uvedl redaktor madridského plátku.

Zidana se na to, proč Bale alespoň v průběhu nenastoupil na trávník, samozřejmě ptali i novináři. Zajímalo je, jestli jde o otázku taktiky či zdravotního stavu. Jenže snad od něj ani nečekali žádnou konkrétní odpověď, Zidane byl jako vždy vyhýbavý. „Nic z toho. Museli jsme udělat tři střídání a já prostě vybral jiné hráče. To je vše. Nic víc k tomu nemám co říct," příliš se nevášnil francouzský kouč.

Experti si nicméně myslí něco jiného. „Zdá se mi, že válka mezi Zidanem a Balem dál pokračuje, spíše se stupňuje. Navíc se Baleova situace v týmu ještě zhoršuje. Včera navíc jeho konkurenti dali gól. Rodrygo je spolehlivý střelec, brzy se dostane do pohody i Vinícius, v sestavě pro něj opravu nebude místo. Měl by z týmu odejít, mělo by to být i v zájmu Realu. Ušetřil by jeho plat a získal peníze z přestupu," namítal Jordi Flaqué v pořadu El Larguero rozhlasové stanice Cadena SER.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články