Zpět na » Primera Division » Na pískot už jsem si zvykl, prohlásil rezignovaně Bale

Primera Division - Na pískot už jsem si zvykl, prohlásil rezignovaně Bale

Na pískot už jsem si zvykl, prohlásil rezignovaně Bale © thesun.co.uk - Gareth Bale

0

Líbilo se

04.12. - Život Garetha Balea v Realu Madridu nikdy nebyl jednoduchý. Od začátku byl jakožto nejdražší posila klubu pod neustálým tlakem médií. Postupem času se ale proti němu obrátil i hněv fanoušků, za který si mohl především díky všemožným extempore, zejména v posledních měsících. Pískot z tribun stadionu Santiaga Bernabéua se tak lyne v podstatě pravidelně.

Jenže jak sám velšský útočník v rozhovoru pro BT Sport prozradil, už je vůči takovým projevům více méně imunní. „Když na mě fanoušci pískali úplně poprvé, byl to skutečně šok, hodně mě to překvapilo. Popravdě řečeno jsem nevěděl, jak se s tím mám popasovat. Ale jak jsem postupně stárnul, stalo se to jednou, dvakrát a najednou už jsem si na to zvykl," uvedl Bae.

Tak trochu autokriticky poznamenal, že se o to postaral svými výkony sám. „Svým způsobem je to nejlepší místo (madridský stadion Bernabéu) pro to, aby na vás pískali, protože pokud neodvedete dobrý výkon, dá se to pochopit," řekl.

„Samozřejmě musím dál tvrdě pracovat a snažit se ukázat fanouškům, čeho jsem schopen. Třeba ten pískot přestane a moje kariéra bude pokračovat jako dřív," doufá útočník Realu Madrid.

Bale rovněž pochválil vedení svého bývalého klubu za krok, který udělalo angažováním Josého Mourinha do funkce týmového manažera. „Je to jasný signál, že chce Tottenham vyhrávat tituly. Nemyslím si, že by mohlo existovat lepší partnerství než mezi Mourinhem a Tottenhamem," poznamenal.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články