Zpět na » Primera Division » Vrátí se Benzema domů? Lyon přiznal, že s útočníkem Realu jedná

Primera Division - Vrátí se Benzema domů? Lyon přiznal, že s útočníkem Realu jedná

Vrátí se Benzema domů? Lyon přiznal, že s útočníkem Realu jedná © as.com - Karim Benzema

1

Líbilo se

04.12. - Už se pomalu stává inventářem madrdiského Realu. Jak by také ne, vždyť za Bílý balet hraje Karim Benzema víc jak deset let. Ačkoliv stále patří mezi nepostradatelné fotbalisty, jednoho dne se se stadionem Santiaga Bernabéua bude muset rozloučit. A na ten moment čeká jeho bývalý klub z Lyonu.

Karim Benzema se možná jednoho dne vrátí do Lyonu. Francouzský klub, odkud přišel do Realu Madrid v roce 2009 za 35 milionů eur, přiznal, že návrat bývalého hráče není žádný výmysl a reálně se na něm pracuje. Kdy na něj ale dojde, jisté není.

„Příchod Karima je jednou z možností. Bavili jsme se o tom s agentem Karimem Djazirim minulý rok. Během této doby došlo v Realu k mnoha změnám. Benzema má pořád velký talent, kromě toho je jeden z nejlepších hráčů, které Francie má," pronesl prezident Olympique Lyon Jean-Michel Aulas.

Aulas těmito slovy reagoval na vyjádření sportovního ředitele klubu Juninha, který prohlásil, že by velmi rád viděl Benzemu zpět v klubu, kde odstartoval svoji úspěšnou kariéru. Podle něj by do sestavy Olympique perfektně zapadl a mohl by mít pozitivní vliv na hráče stávajícího kádru.

„Navrhoval jsem Karimovi, aby dokončil kariéru u nás. Psali jsme si spolu," prozradil někdejší skvělý exekutor přímých kopů.

„Byl bych rád, kdyby sem přišel, hrál tu dva roky a trénoval s mladými hráči. Stal by se naším lídrem. Také pro něj by to byl sen, dokončit kariéru doma."

Největší překážkou je to, že Benzema má v Madridu platnou smlouvu až do roku 2021, tudíž je velmi nepravděpodobné, že by se jeho přestup v nejbližší době podařilo uskutečnit.

„V tuto chvíli přestup nejde uskutečnit. Ale pokud by se příležitost naskytla zítra nebo pozítří...Juninho už něco řekl a když on něco řekne, že bude, tak už se to může považovat za hotové," dodal ještě Aulas.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články