Zpět na » Primera Division » Žádný golf. Wales zakázal Garethu Baleovi jeho oblíbenou zábavu

Primera Division - Žádný golf. Wales zakázal Garethu Baleovi jeho oblíbenou zábavu

Žádný golf. Wales zakázal Garethu Baleovi jeho oblíbenou zábavu © thesun.co.uk - Gareth Bale

0

Líbilo se

02.12. - Poslední dobou na sebe Garteh Bale upozornil především fotografií, která oblétla doslova celý svět. Na ní po postupu Walesu na závěrečný turna EURO 2020 křepčí společně se spoluhráči s národní vlajkou, kterou doplňoval nápis, jenž se okamžitě stal hitem - Wales. Golf. Madrid. V tomto pořadí.

Velšský fotbalista, který na klubové úrovni hájí barvy Realu Madrid, tak jasně naznačil svoje priority, jež mu činí největší potěšení. Vlajku vyrobili velští fanoušci národního týmu v reakci na kritiku Pedji Mijatoviće, někdejšího fotbalisty Bílého baletu, který Baleovi vyčítal malou zaujatost pro klubové záležitosti, namítajíc, že jeho myšlenky se potulují spíše někde na greenu, případně ožije na srazu reprezentace. Nicméně Bale se s ní zřejmě velmi rád ztotožnil, což vůbec neudělalo radost vedení madridského klubu, které mu ročně vyplácí 17 milionů eur a v jehož dresu výkony bohužel neodpovídají pobírané sumě.

Ačkoliv Gareth Bale a mnozí, kteří stojí za ním, tvrdili, že ve volném čase su může dělat co chce, z vedení národního týmu už mu poslali jedno vážné avízo, že po dobu konání závěrečného turnaje EURO 2020 takový volný režim panovat nebude. Baleovi trávení volného času na golfu prostě zakázalo.

„Nesmí nastat situace, že vaši hráči budou riskovat zdraví a formu kvůli hraní golfu. Vím, že jsou hráči, kteří na to mají odlišný názor. Je nám rovněž jasné, že nemohou celý den trénovat. Musí se také bavit, ale je třeba být opatrný," uvedl výkonný šéf velšského svazu Jonathan Ford.

Jonathan Ford uvedl, že jde o iniciativu, která vzešla od trenéra Ryana Giggse. „Ryan má jasno v tom, že během soustředění bychom se měli koncentrovat jen na fotbal," naznačil důvod podobného opatření.

Obavu mají ale velšští mocipáni mají kromě koncentrování na samotnou hru i z velkého tepla, které bude panovat v Itálii a Ázerbájdžánu, kde Wales své zápasy odehraje. „V Itálii a Ázerbájdžánu bude velké teplo. Bylo by velkou chybou podcenit tento aspekt. Musíme být v konkrétní zemi den před zápasem. Není nutné tam být během celého soustředění. Budeme se snažit dát týmu všechno potřebné," uvedl ještě.

Wales odehraje první zápas skupiny 13. června v Baku proti Švýcarsku, 17. nastoupí proti Turecku a 21. proti Itálii. Oba tyto duely sehraje na Olympijském stadionu v Římě.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články