Zpět na » Primera Division » Real Madrid předložil Mourinhovi zajímavou nabídku. Mohl si i bez práce vydělat miliony

Primera Division - Real Madrid předložil Mourinhovi zajímavou nabídku. Mohl si i bez práce vydělat miliony

Real Madrid předložil Mourinhovi zajímavou nabídku. Mohl si i bez práce vydělat miliony © thesun.co.uk - Mourinho & Zidane

5

Líbilo se

01.12. - Už tři zápasy má ve funkci manažera Tottenhamu Hotspur za sebou José Mourinho. Všechny tři mimochodem úspěšně. Naposledy jeho Kohouti zdolali Bournemouth 3:2. Velký zálusk si ale na jeho zkušenosti údajně dělal Real Madrid. A nabízel mu za to nemalé finanční prostředky.

José Mourinho byl od loňského prosince bez práce. V Manchesteru United odstal vyhazov a od té doby si neplácl s žádným jiným zájemcem. A že jich nebylo málo.

Byl mezi nimi i Real Madrid. Klub, který už tři roky vedl v rozmezí let 2010-2013. Ostatně jméno Josého Mourinha bylo v souvislosti s Bílým baletem zmiňováno i v době, kdy se viklala stolička pod Santiagem Solarim letos na jaře. Nakonec ale džob v Madridu vzal Zinedine Zidane.

Mužstvo ale ani pod jeho taktovkou nijak nevzkvétalo tak, jako v předchozím období pod taktovkou Franouze, během nějž Los Blancos získali tři trofeje z Ligy mistrů. Nejednou se spekulovalo o tom, že by se Zizou na lavičce Realu nemusel dočkat konce sezóny.

Vedení Bílého baletu mělo pro tento "připraveného" Josého Mourinha. Dokonce na něj sázelo tolik, že mu naslibovalo velkou finanční sumu, jen aby nevzal práci u jiného klubu.

„Vedení Realu bylo připraveno nabídnout Josému Mourinhovi 12 milionů liber, jen aby nevzal jinou manažerskou práci. A pouze by čekal na odchod Zidana," uvedl britský server The Sun.

Mourinho ale na tento apel nereflektoval a vzal práci u Tottenhamu. A z nabídek si mohl vybírat. Chtěly ho takové kluby jako Borussia Dortmund, AC Milán, z čínského Guangzhou Evergrande mu dokonce přistála na stole tučná nabídka 40 milionů liber čistého.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
peeko83 - 03.12. Odpovědět

To jsou informace! Redakce Blesku musí stát v němém úžasu.

peeko83

Kdo by do toho paklubu šel

vladcevesmiru1
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články