Zpět na » Primera Division » Zápas Valverdeho proti PSG stál Real Madrid 6 milionů korun

Primera Division - Zápas Valverdeho proti PSG stál Real Madrid 6 milionů korun

Zápas Valverdeho proti PSG stál Real Madrid 6 milionů korun © mundodeportivo.com - Valverde v souboji s Di Maríou

4

Líbilo se

30.11. - Poslední dobou je i přes svůj nízký věk klíčovou postavou madridského Realu. Na adresu uruguayského záložníka Federica Valverdeho pějí odborníci a média samé ódy. Poslední zápas, který "Fede" odehrál proti Paris St. Germain, nicméně díky jeho rozpuku bude stát Bílý balet 227.000 eur, tedy téměř šest milionů korun.

Nad výkony Federica Valverdeho v záložní řadě Realu Madrid panuje všeobecná spokojenost. Hráče, kterého kupovali Los Blancos před čtyřmi lety z Peñarolu Montevideo aniž by odehrál jediný zápas v seniorské kategorii, pronikl nenápadně do sestavy Zinedina Zidana a pomalu se stává neodmyslitelnou součástí týmu.

V roce 2015 za něj Madrid zaplatil 3,6 milionů eur s tím, že částka dál poroste podle toho, jak se naplní výkonnostní bonusy. A zrovna úterní duel proti PSG byl tím, kdy se jeden takový splnil.

„Proti Paris St. Germain Valverde odehrál 20. zápas, který splňuje normy mezinárodní federace FIFA, to znamená utkání, v němž hráč odehraje minimálně 45 minut," uvedl prezident uruguayského klubu Peñarol Marcelo Areco.

A na základě dohody ve smlouvě musí Real Madrid zaplatit 227.000 eur, což v přepočtu činí necelých 6 milionů korun.

„Ve smlouvě jsou ještě další bonusy, díky nimž by celková přestupová částka měla narůst na více jak 4,5 milionů eur," řekl ještě Areco. Podle uruguayských zdrojů vyinkasuje Peñarol stejnou sumu i za dalších 20 utkání.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články