Zpět na » Primera Division » Del Bosque: Real Madrid vůbec nepoznávám. Hodně se změnil

Primera Division - Del Bosque: Real Madrid vůbec nepoznávám. Hodně se změnil

0

Líbilo se

12.01. - Ĺ panělský televizní kanál Veo TV, vysílal tento čtvrtek rozhovor s bývalým trenérem Realu Madrid. Vicente Del Bosque rozebral aktuální situaci bílého baletu, pár posledních zápasů a spor hráčů, který byl vyvolán touto situací na lavičce Realu Madrid.

Trenér poznamenal, že “los blancos” jsou "nerozpoznatelní. změnili se v mnoha aspektech”. K těmto změnám, Del Bosque uvážil program, který by měl povzbudit madritské hráče:”Existuje zde jakási zarážka, kterou musí odstranit”.

K presidentu Ramónu Calderonovi, ex trenér Realu řekl: “Nachází se ve velice vratké situaci, protože ho napadá celý svět a také ho nemají zrovna moc v oblibě”. Kromě toho, dále poznamenal: “Jestliže v blízké době nepřijdou dobré výsledky, bude to mít velice komplikované”. Ve zprávě dále pokračoval jako nejvyšší vůdce Realu Madrid a řekl, že způsob hry Realu je založen hlavně na výsledcích a to je něco s čím Del Bosque zcela nesouhlasí: “Nehodí se pouze vyhrát určitý zápas, ale je také třeba vyhrát s estetikou“.

Další téma, které se v tomto rozhovoru vyskytlo, bylo o jeho možném návratu na lavičku Realu Madrid. Del Bosque řekl: “Toto bych si musel důkladně promyslet. Není to osobní otázka, nejdříve si musím vyřešit své vlastní problémy a poté uvést klub na takovou cestu, na které ho všichni chceme mít”.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články