Zpět na » Primera Division » Přestup Mbappého do Realu Madrid? Zdá se být neodvratný

Primera Division - Přestup Mbappého do Realu Madrid? Zdá se být neodvratný

Přestup Mbappého do Realu Madrid? Zdá se být neodvratný © as.com - Kylian Mbappé

3

Líbilo se

29.11. - Spekulace o přestupu Kyliana Mbappého z Paris St. Germain do madridského Realu kolují médii už několik měsíců. Poslední dobou se ale toto téma ještě víc zintenzivnilo, když k tomu svým způsobem přispěl nejen vzájemný zápas obou soupeřů, ale také lichotky ze strany trenéra Zidana na hráčovu adresu.

Kylian Mbappé je velmi silně spojován s přestupem do Realu Madrid. Určitě ne v tomto zimním přestupovém období. Zvlášť teď, kdy se zdá, že Real nabral konečně očekávané tempo a na trávníku je jeho projev hned koukatelnější. V tuto chvíli zásah do týmu není tak urgentní. Ovšem v létě, to už bude jiná.

Madridský gigant se kolem talentovaného mladíka zcela jistě bude motat. Ostatně o jeho příchod stál Bílý balet ještě v době, kdy mladý holobrádek kopal za knížecí klub z Monaka. Tam byl tehdy na vedoucí pozici v klubovém vedení viceprezident Vadim Vasiljev, který do médií prozradil, že Kylian preferoval angažmá ve Francii před přesunem do Španělska, navíc do kádru vítěze Ligy mistrů. A Vasiljev si myslí, že do Realu v dohledně době skutečně přestoupí.

„Kdy to bude? Nic nevím, ale zdá se mi tento transfer neodvratný. Už tehdy byla nabídka z Madridu pro Monako velmi zajímavá. Ale Kylian mi tehdy řekl: ,Vadime, pro mě je ještě příliš brzo. Zatím jsem nehrál jinde, než v téhle zemi. Jsem z Paříže a v tuhle chvíli nechci opouštět zemi. Chci se stát velkým hráčem tady. Real Madrid počká," tlumočil Vasiljev konverzaci s mladým útočníkem.

PSG se samozřejmě nechce vzdát svého hráče, cenu za něj šponuje na částku přesahující 200 milionů eur. Nicméně jednání o případném prodloužení smlouvy zatím nepadají na úrodnou půdu, což naznačuje, že Mbappé má v úmysl odejít z klubu, který dle názoru mnohých už výkonnostně přerostl. A to přesto, že mu je teprve 20 let.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
COKO - 29.11. Odpovědět

OT: ZM ve správných rukou Smajlík 9 nepochybuju o tom, že Mbappé získá jeden nebo i více ZM, ale musí vypadnout z PSG.

COKO

Odkud to víš? Je asi jasné, že to je Messi a nějak to nezpochybňuji, ale oficiálně to ještě není Nebo se mýlím?

DevilBrox
COKO - 29.11. Odpovědět

Několik zahraničních zdrojů tvrdí, že v Barceloně už to ví a Bartomeu s dalšími členy klubu a Messi s manželkou se zúčastní ceremoniálu kde mu předají ZM. Pokud je pravda to, že budou všichni spolu cestovat, tak je asi zřejmé, že to Messi bude. Ale tuhle informaci vidím tak na 90%.

COKO

Díky za info. To už je jasné tím pádem.

DevilBrox
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články