Zpět na » Primera Division » Hazard jako spojenec při přestupu Mbappého do Realu Madrid? Nabízí svou pomoc

Primera Division - Hazard jako spojenec při přestupu Mbappého do Realu Madrid? Nabízí svou pomoc

Hazard jako spojenec při přestupu Mbappého do Realu Madrid? Nabízí svou pomoc © FotbalPortal.cz - Pomůže Hazard přivést Mbappého?

0

Líbilo se

25.11. - Eden Hazard byl poslední posilou s nálepkou "Galácticos", kterou uskutečnil Real Madrid. Tou příští by se mohl stát Kylian Mbappé. Francouzský útočník Paris St. Germain je totiž podle spekulací hlavním přestupovým cílem Bílého baletu pro příští sezónu. A sám Hazard se v případném transferu hodlá angažovat.

Zítra čeká na madridský Real pikantní zápas s Paris St. Germain. Nejen že Los Blancos cítí potřebu odčinit potupný debakl 0:3, který schytali v úvodním klání ve skupině Ligy mistrů, ale také se proti nim postaví hvězda, která už se příští sezónu možná bude prohánět v bílém madridském dresu - Kylian Mbappé.

Není pochyb o tom, že jeho transfer bude pro Real Madrid nadmíru obtížný a že na jeho uvolnění určitě nebude stačit 100 milionů eur, jako v případě poslední top hvězdy Edena Hazarda. Sám belgický fotbalista prohlásil, že by se mohl v celém přestupu angažovat a pomoci.

„Mbappé bude za několik let nejlepším hráčem na světě. Má neuvěřitelný talent. Pokud bude pokračovat v nastoleném trendu, stane se jedním z nejlepších fotbalistů celé historie. Každý fotbalista sní o tom, že bude hrát po boku těch nejlepších a pokud budu moct být nápomocen jeho příchodu, rád se o to pokusím, ačkoliv nevím, jestli se mě někdo bude ptát na můj názor," pronesl Hazard pro Le Parisien.

Co se týče PSG, v létě se hodně mluvilo o tom, že ho chce získat z Chelsea do týmu. „Nikdy jsem se nechtěl vrátit do Francie. Ne, že bych neměl rád PSG, bavíme se o superklubu a jeho fanoušci jsou jedni z nejepších na celém světě, ale nezapadalo to do plánu, který jsem si pro svoji kariéru stanovil."

Prohra 0:3 z úvodního zápasu Ligy mistrů této sezóny ale v hráčích madridského klubu stále přetrvává. „Prohráli jsme tam, je čas na odvetu. Hlavně si ale co nejrychleji chceme zajistit postup a to docílíme, když PSG porazíme. Prohrát tady v Realu, to bolí vždycky, a je úplně jedno jestli je to v Paříži nebo na Mallorce," řekl Hazard.

„PSG byl v posledních letech vždycky obávaný soupeř. Ačkoliv jsem za ně nikdy nehrál, podle mě jsou pokaždé favoritem na celkové vítězství. Ale my chceme vyhrát svoji 14. trofej dříve, než PSG vyhraje svoji první. Už několik let po sobě tvrdí, že právě tenhle rok bude jejich a že vyhrají Ligu mistrů. Doufám, že to budou takhle tvrdit po celou dobu mojí kariéry, protože já chci vyhrát všechny Ligy mistrů."

První týdny v novém angažmá ale pro Hazarda nebyly nijak veselé. Brzy se dostal pod palbu kritiky od fanoušků za svoji nadváhu. „A lidé měli pravdu (směje se). Tři týdny jsem byl na dovolené, kde jsem jenom odpočíval. Takhle to dělám v létě vždykcy. Také jsem dobře věděl, že mě za to budou kritizovat víc, než když jsem hrál v Chelsea."

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
benett - 26.11. Odpovědět

Kurzové sázky - Tenis - Velmi spolehlivé informace

www.nitexe.blogspt.cz

benett

Co by tam dělal? Ti zas deset let nic nevyhrajou

Barcelonan
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články