Zpět na » Primera Division » Nová posila pro Tottenham? Spojí se konečně cesty Mourinha a Balea?

Primera Division - Nová posila pro Tottenham? Spojí se konečně cesty Mourinha a Balea?

Nová posila pro Tottenham? Spojí se konečně cesty Mourinha a Balea? © thesun.co.uk - Setkají se Mourinho a Baůe v jednom týmu?

0

Líbilo se

21.11. - Gareth Bale evidentně nechce dál pokračovat v Realu Madrid. Opakovaná extempore, která vydráždila už i toho posledního fanouška, jež do té doby ještě pořád stál na jeho straně, snad ani nejde nijak jinak vysvětlit. Jenže najít Baleovi v uplynulých přestupových termínech nové působiště nebylo úplně jednoduché. Nyní se však velšskému útočníkovi otevírá nová možnost, kam by mohl případně po sezóně zamířit. Díky Josému Mourinhovi.

Právě portugalský manažer je dlouhodobým obdivovatele velšského rychlíka. Do Manchesteru United se ho snažil hned v několika případech nalákat. V paměti zůstala především momentka z roku 2017, kdy se v předsezónním měření sil utkaly Real s Manchesterem United a Mourinho mu po zápase, v okamžiku, kdy ho míjel, pošeptal do ucha, že o jeho přestup velmi stojí, ale nemůže ho koupit. To následně i potvrdil na tiskové konferenci. „Kdyby byl Bale na odchodu z klubu, bojoval bych o něj, čekal bych na něj na druhé straně," pronesl tehdy.

Jenže comeback rychlonohého útočníka do Premier League se nekonal. Gareth v tu chvíli zrovna prodloužil kontrakt až do roku 2022 a díky tomu, že se částky na přestupovém trhu značně devalvovaly, by přišel kasu United na zhruba 100 milionů eur, tedy částku, za kterou ho Real kupoval z Tottenhamu v roce 2013. Do takového byznysu Rudí ďáblové jít nechtěli.

Bale byl od té doby hned několikrát dáván do souvislosti s přestupem do jiného klubu. Ale nevyšly námluvy s bohatými čínskými kluby ani jiné pokusy a tak fotbalista dál tvrdne na Santiagu Bernabéu, kde upadl v nemilost trenéra, vedení, fanoušků, zřejmě i některých spoluhráčů. A navíc poslední dobou dělá jednu botu větší než druhou, s jakým úmyslem je těžké odhadnout. Většina fanoušků se ale domnívá, že hlavním důvodem bude snížit takovým jednáním svoji cenu, aby mohl v létě z Realu snáz vypadnout.

José Mourinho potřebuje jednoznačně oživit svůj nový tým, který sice na jaře hrál finále Ligy mistrů, ale momentálně se nachází až na 14. ligové pozici. Jenže vedení Tottenhamu mu prý v lednu nemůže poskytnout finanční prostředky na nákupy a také agent Balea Jonathan Barnett oznámil, že jeho klient v lednu rozhodně nikam přestupovat nebude. Tak třeba v létě...


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Wazz - 22.11. Odpovědět

Smajlík 3 Smajlík 3 to dřív Danzova mamka dostane rozum a dodatečně to mluvící hovno potratí

Wazz
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články