Zpět na » Primera Division » Bale si to opět zavařil. Byl až moc upřímný, bude muset vysvětlovat

Primera Division - Bale si to opět zavařil. Byl až moc upřímný, bude muset vysvětlovat

Bale si to opět zavařil. Byl až moc upřímný, bude muset vysvětlovat © elpais.com - Gareth Bale

1

Líbilo se

16.11. - Ve Španělsku raději nemluví, aby si kvůli mizerné španělštině nezavařil nějaký problém. Když ale vycestuje do své domoviny za plněním povinností v národním týmu, jako by to chtěl všechno dohnat a mluví až moc. A čas od času řekne i něco, co zrovna nemusí být na některých místech přijato úplně s nadšením a pochopením.

V Madridu jsou na Balea všichni naštvaní. Už delší dobu. Nicméně události posledního měsíce ještě víc vyhrotily situaci. Velšský útočník se vrátil z říjnového reprezentačního srazu zraněný a za celý měsíc neodehrál jediné utkání v dresu Bílého baletu.

Z národního týmu ale dostal pozvánku i tento na listopadový sraz, během nějž čekají na Wales klíčové souboje o postup na EURO 2020. Útočník Realu neváhal a rozjel se na britské ostrovy. Rozhořčenost fanoušků, kteří nechápou Baleovu drzost, nebrala mezí. To ale v tu chvíli netušili, jako další pecku pošle do médií v následujících hodinách, v němž jenom potvrzuje svoji hodně chatrnou sounáležitost s klubem, který ho živí.

„Mnohem větší emoce mi přináší, když hraju zápasy za národní tým Walesu, než za Real Madrid. Většinu spoluhráčů znám od 17 let. Je to jako když si hrajete s přáteli každou neděli v parku. To je normální. Tady mluvím svým jazykem a cítím se nejpříjemněji," nezdráhal se vyslovit Gareth Bale.

Názor možná pochopitený, leč mnohým asi nebude znít v uchu zrovna libozvučně. A ve Španělsku tím, jak jinak, strhl další pořádnou vlnu kritiky.

„V Realu čekají na návrat Balea do Madridu, aby k jeho výrokům podal vysvětlení. Bude ho muset vysvětlit svým spoluhráčům. Existuje navíc podezření, že si dobře spočítal dobu léčení, aby byl připravený na zápasy Walesu a nezranil se při utkání madridského klubu," píše deník El Confidencial.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
22581 - 16.11. Odpovědět

Nic špatného neřek, za vše mohou jen médiá...

22581
metoee - 16.11. Odpovědět

Tenis - kurzové sázení, velmi spolehlivé informace

www.nitexe.blogspot.cz

metoee
Ministr - 16.11. Odpovědět

Co řekl tak hroznýho? Už ho nechte být. lol

Ministr
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články