Zpět na » Primera Division » Messi vypiloval své přímáky k dokonalosti. Jeho úspěšnost je neuvěřitelná

Primera Division - Messi vypiloval své přímáky k dokonalosti. Jeho úspěšnost je neuvěřitelná

Messi vypiloval své přímáky k dokonalosti. Jeho úspěšnost je neuvěřitelná © abc.es - Lionel Messi

1

Líbilo se

10.11. - VIDEO Barcelonu, která stále pokračuje, co se výkonu týče, ve své šedivé verzi, včera opět zachránil hvězdný Lionel Messi. Třemi góly se postaral o výhru nad Celtou Vigo a fanouškům opět předvedl svoji úžasnou kopací techniku při exekuci přímých kopů. Jeho úspěšnost při zahrávání standardních situací je naprosto neuvěřitelná.

Žádné pochvaly včera Barcelona nesklidila, přestože porazila Celtu Vigo poměrně jednoznačným skóre 4:1. Nicméně relativně hladké skóre zařídil Lionel Messi třemi proměněnými standardními situacemi.

V prvním poločase bezpečně zvládl exekuci pokutového kopu, který byl nařízen za ruku Aidooa v pokutovém území.

Další dvě trefy přidal z přímých kopů a oba byly přehlídkou jeho exkluzívní kopací techniky. Gólman Celty Vigo Rubén se po nich pokaždé natahoval zcela marně.

Díky těmto dvěma trefám zaznamenal Messi v probíhajícím ročníku La Ligy už čtyři branky ze standardek. A to jen z deseti pokusů, takže procento jeho úspěšnosti vystoupalo na nevídaných 40 procent.

Tohle zvládá Leo dokonale. Protivníci se snaži kolem šestnáctky nedělat fauly. A když je udělá, snažíme se je využít," prohlásil po zápase s Celtou trenér Valverde.

V dresu Barcelony už zaznamenal Messi z přímých kopů 46 branek.

A není to poprvé, co se Messimu podařilo v jednom zápase dvakrát vstřelit gól z přímého kopu. Předtím už to zvládl v roce 2015 v Superpoháru proti Seville a v prosinci 2018 v ligovém derby souboji s Espanyolem.

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
dalko - 11.11. Odpovědět

Co z toho, ked lm nevyhraju a pri ocenovani individualit bidi vsetci poukazovat na ziskane tituly v lm a repre.

dalko
Reklama
Reklama
Nejnovější články