Zpět na » Primera Division » Suárez chce odejít z Barcelony. Kam povedou jeho další kroky?

Primera Division - Suárez chce odejít z Barcelony. Kam povedou jeho další kroky?

Suárez chce odejít z Barcelony. Kam povedou jeho další kroky? © thesun.co.uk - Luis Suárez

2

Líbilo se

09.11. - Pořád ještě sází góly v dresu Barcelony. Ale ví, že to nebude trvat věčně. Že se jeho čas mezi elitou krátí. Barcelonský Luis Suárez oslaví v lednu 33. narozeniny a cítí, že jeho etapa na Camp Nou se blíží ke svému konci. Pohrává si s myšlenkou opustit Barcu a vydat se na nové angažmá.

Luis Suárez je stále platným hráčem pro Barcelonu. Však v letošním soutěžním ročníku už nastřílel ve 12 zápasech osm gólů. To je velmi dobrá bilance. Ovšem čím dál tím víc ho také sužují zranění. Jeho agresivní styl hry si vybírá svoji daň v podobě zdravotních komplikací.

Naposledy musel kvůli pohmožděnému lýtku odstoupit ze zápasu v Levante a vynechat i nepodařený duel s pražskou Slavií.

Proto uvažuje nad odchodem z Barcelony. Jeho příští kroky by měly podle všeho mířit za oceán, do americké Major League Soccer. Ostatně naznačuje to jeho krajan, spoluhráč z reprezentačního týmu Nicolas Lodeiro, který působí v klubu Seattle Sounders.

Je to jen otázkou času, kdy sem přijde. Chce jít do MLS. Luis se mě neustále na ligu ptá. Jeho snem bylo hrát za Barcelonu. Hraje na vysoké úrovni a cítí se tam velmi dobře. Ale jak říkám, myslím si, že dříve či později do MLS přijde," uvedl Lodeiro.

V souvislosti s Luisem Suárezem se hodně mluvilo o tom, že o něj projevuje zájem David Beckham. Ten ho má v plánu získat do svého klubu Inter Miami, který do americké ligy vstoupí jako nováček příští rok na jaře.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
metoee - 10.11. Odpovědět

Kurzové sázení - Tenis, velmi spolehlivé informace
www.nitexe.blogspot.cz

metoee
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články