Zpět na » Primera Division » Vlastně nic neprovedli, přesto jsou Bale a James cupováni médii

Primera Division - Vlastně nic neprovedli, přesto jsou Bale a James cupováni médii

Vlastně nic neprovedli, přesto jsou Bale a James cupováni médii © FotbalPortal.cz - Gareth Bale a James Rodríguez

2

Líbilo se

03.11. - VIDEO Včera zápas s Betisem Sevilla nedopadl pro Real Madrid úplně dobře. Za devadesát minut nedokázal ani jednou překonat gólmana Joela Roblese a pro Bílý balet to znamenalo nejen další bodovou ztrátu, ale i promarněnou šanci vrátit se zpět do čela tabulky španělské ligy.

Jenže kromě toho, že byl Real podroben kritice ze strany novinářů na téma ofenzivy a koncovky, která v letošní sezóně hodně vázne, stali se vděčnou kořistí mužů od médií i dva hráči, kteří vůbec nebyli nominovaní k utkání. Gareth Bale a James Rodríguez. Prvně jmenovaný kvůli zranění lýtka, druhý pak z důvodu toho, že se mu narodilo druhé dítě a hlavu měl teď spíše v porodnici v Medelínu, než na Santiagu Bernabéu.

A příčina toho, proč se o obou fotbalistech hodně mluví, je jasná. Oba se totiž sebrali dříve z tribuny, kde sledovali střetnutí s verdiblancos a utekli domů ještě předtím, než sudí zápasu odpískal konec. V případě Balea to navíc není úplně poprvé. Ten včera opustil brány stadionu zhruba v 84. minutě, James přibližně dvě, tři minuty po něm.

Z hlediska interního řádu Realu Madrid to není žádný přestupek. Hráči, kteří nejsou nominováni k utkání, mohou stadion opustit deset minut před jeho skončením," odhalil vnitřní regule klubu moderátor rozhlasové stanice Cadena SER Manu Carreño.


Nicméně i přesto jejich úprk ze Santiaga Bernabéua nebyl ušetřen kritice ze strany žurnalistů. Kdyby byl stav 4:0 a odešli, tak by o nic nešlo, ale když je stav nerozhodný, evidentně ukazuje na to, že jim je vlastně úplně jedno, jak zápas skončí. Naprostý nezájem," uvedl bývalý hráč Realu Álvaro Benito.

Podle mě je to nedostatek profesionality. Berete 12 milionů eur ročně a odejdete si z práce dřív. Být trenérem Zidanem, dal bych jim pořádnou pokutu. A vůbec nejde o to, jaký je vnitřní řád klubu," uvedl Paulo Ortega.

Mě to dokonce připadá, že nemají rádi ani fotbal. Už jenom jako fotbalový fanoušek, když je stav 0:0, zůstanete na stadionu, navíc když vaši spoluhráči bojují o to, aby vyhráli. Mě to připadá jako ostuda. Vnitřní norma je úplně špatně. Hráčům bych nařídil, pokud nejsou nominovaní, aby museli být v kabině před zápasem, v poločase a také po zápase. Je to všechno špatně," namítá Dani García.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
metoee - 04.11. Odpovědět

Tenis - kurzové sázky, velmi spolehlivé informace
www.netese.blogspot.cz

metoee

To jo no, tak to jsou dementi. Taky bych je osolil

BlueFor16years
Cornero - 04.11. Odpovědět

spis je treba zmena tech pravidel. Jak rika Garcia..i kdyz nejsi nominovany tak jsi s tymem pred zapasem pak jdes na tribunu a po skonceni jdes opet do satny. Dostavaj miliony rocne at uz hrajou nebo ne takze tymu musi byt plne k dispozici i kdyz se nevejdou do sestavy..navic to opravdu ukazuje to jak jim je konecnej vysledek volnej. Kdyz se na ten zapas nechtej divat samotni hraci jak to maj chtit po fanouscich

Cornero
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články