Zpět na » Primera Division » Jović: Byl jsem pod velkým tlakem, fanoušci ke mně byli hodně oškliví

Primera Division - Jović: Byl jsem pod velkým tlakem, fanoušci ke mně byli hodně oškliví

Jović: Byl jsem pod velkým tlakem, fanoušci ke mně byli hodně oškliví © as.com - Luka Jović

0

Líbilo se

01.11. - Ve středu to konečně přišlo. Posila za 60 milionů eur se konečně trefila. Luka Jović po letním přestupu z Eintrachtu Frankfurt zaznamenal svoji úplně první branku v dresu Realu Madrid. Jak sám přiznává, nebylo to pro něj jednoduché období.

Luka Jović se trefil ve středu do sítě Leganés a přidal tečku pod jasnou výhru Realu 5:0. Nebylo to pro mě úplně jednoduché, dlouho jsem čekal, než kýžený gól přijde. Cítil jsem velký tlak, ale věřil jsem si. Věděl jsem, že mám kvalitu, že je to jen otázka času, kdy ten gól dám," pronesl Jović.

Častokrát byl ke gólu opravdu velmi blízko. V předchozích zápasech trefoval brankové konstrukce, jindy byl proti němu zase vidoerozhodčí, který mu neuznal trefu proti Osasuně. Ostatně i v zápase, v němž nakonec skóroval, už se předtím trefil, ale znovu z ofsajdové pozice.

Měl jsem velkou motivaci ukázat vedení největšího klubu na světě, že se tímto krokem, tím, že mě koupili, nezmýlili."

Gól ze zápasu proti Leganés věnoval Jović svému synovi Davidovi. Podle některých spekulací byl jeho potomek údajně příčinou i Jovičových psychických problémů. Svého syna totiž příliš nevídá, jelikož jeho partnerka, s níž se podle všeho rozchází, žije ve Srbsku.

Cítil jsem velkou úlevu, když jsem skóroval. Spadl ze mne obrovský balvan. Bylo to pro mě hodně složité období. Fanoušci ke mně byli hodně tvrdí a oškliví a nebylo to moc příjemné číst články v novinách. Doufám, že mi teď budou víc věřit," očekává změnu srbský útočník.

Trenér mi říkal, abych byl v klidu, že góly přijdou."

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
metoee - 02.11. Odpovědět

Tenis - kurzové sázky, velmi spolehlivé informace
www.netese.blogspot.cz

metoee
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články