Zpět na » Primera Division » Hráči Barcelony si chtěli sáhnout na plat, jen aby mohl přijít Neymar

Primera Division - Hráči Barcelony si chtěli sáhnout na plat, jen aby mohl přijít Neymar

Hráči Barcelony si chtěli sáhnout na plat, jen aby mohl přijít Neymar © goal.com - Piqué s Neymarem

3

Líbilo se

31.10. - Letní příchod Neymara se nepovedl. Ale v kabině ho hráči chtěli přivítat zpět. Potvrdil to stoper Gerard Piqué, který v rozhovoru pro rozhlasovou stanici Cadena SER připustil, že si kvůli návratu brazilského útočníka byli ochotni snížit platy.

Letos v létě byl hlavním tématem přestupových spekulací návrat Brazilce Neymara z Paris St. Germain do Barcelony. A podle informací, které se objevovaly v tisku, nebyl tento transfer zas tak daleko od uskutečnění. Nakonec ale požadavky francouzského klubu byly nad možnosti azulgranas.

Samotný Neymar se moc chtěl zase obléct do dresu Barcy a byl dokonce ochoten přispět na přestup částkou 20 milionů eur. A jak vyplulo na povrch, byli to i hráči azulgranas, kteří chtěli udělat vstřícné gesto k tomu, aby se podařilo nákladný transfer dovést do úspěšného konce.

Obránce Gerard Piqué potvrdil, že si byli ochotni sáhnout na své platy, jen aby se Neymar mohl vrátit. Navrhli jsme prezidentovi Bartomeuovi, aby nám upravil platy, abychom se vešli do finančního fair play. Že bychom ty částky dostali až druhý nebo třetí rok, aby mohl přijít. Spíš než o to snížit si plat šlo o to najít způsob, jak to uskutečnit. Vedení se to sice líbilo, ale pak nastaly další problémy," připustil Piqué.

V každém případě neztrácí víru, že by se jednoho dne mohl Neymar znovu v Barce objevit. Ve fotbale se může stát všechno. My jsme mu to říkali, že jde do zlaté klece. Stát se může všechno a myslím, že dveře má otevřeny. Sám Neymar říkal, že se chce vrátit."

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Baty - 01.11. Odpovědět

At je tam kde je.

Baty
metoee - 01.11. Odpovědět

Kurzové sázky - Tenis, velmi spolehlivé informace

www.netese.blogspot.cz

metoee
FCBzUSA - 31.10. Odpovědět

Hezky oni

FCBzUSA
Zedman - 31.10. Odpovědět

Smajlík 3 Jaké sahnutí na plat, akorát by to dostali o rok později. Prostě Lord Pique....

Zedman
Eidur - 31.10. Odpovědět

No to je opravdu neuvěřitelné pane Preislere! Oni jsou takoví dobráci, že vlastně chtěli Barceloně udělit půjčku! Smajlík 2

Eidur
COKO - 31.10. Odpovědět

Není to výmysl autora, skutečně tohle Pique řekl při rozhovoru.

COKO
Eidur - 31.10. Odpovědět

To taky nerozporuju, jen že titulek říká úplně něco jiného, než se píše v článku Smajlík 7

Eidur

A co jiného říkal? Jsi cizinec nebo neumíš chápat psaný text?

vladcevesmiru1
Eidur - 01.11. Odpovědět

To ti jako vážně musím vysvětlovat, jaký je rozdíl mezi tím, co je v titulku a tím, co řekl Piqué? Věřím, že jsi natolik inteligentní, že na to přijdeš sám. Smajlík 7

Eidur
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články