Zpět na » Primera Division » Bale se schovává za zákon. Co skrývá před veřejností?

Primera Division - Bale se schovává za zákon. Co skrývá před veřejností?

Bale se schovává za zákon. Co skrývá před veřejností? © marca.com - Gareth Bale

2

Líbilo se

28.10. - Situace kolem Garetha Balea je poslední dobou znepokojující. Útočník Realu Madrid se během reprezentační pauzy znovu zranil a od té doby je na listině zraněných hráčů. Paradoxem je, že nikdo vlastně neví, co velšského forvarda trápí a jak dlouho bude mimo hru.

Ačkoliv do nové sezóny vstoupil Gareth Bale, aspoň z hlediska zdravotního stavu, celkem nadějně, kdy se obloukem vyhýbal týmové marodce, v posledních týdnech už se zase vrátily staré chmury.

Naposledy se Bale vrátil zraněný z reprezentačního srazu své země před zhruba dvěma týdny. Od té doby netrénuje. Nicméně oficiálně nikdo netuší, co se stalo, jaký druh zranění Balea trápí. Jak dlouho bude mimo hru.

Problém je totiž v tom, že Gareth Bale uvalil na informace o svém zdravotním stavu informační embargo. Velmi dobře si totiž prostudoval zákon o ochraně osobních údajů a na jeho základě de facto zakázal publikovat madridskému klubu na klubovém webu podrobnosti o jeho zraněních.

Jak diktuje zákon, tyto informace by měly zůstat pouze mezi lékařem a pacientem a nikdo nemá právo je zveřejňovat. Ostatně naposledy byla na webu Realu informace o zdravotním stavu Balea 5. ledna 2019. Pro předchozí informaci je třeba vrátit se ještě 15 měsíců nazpátek proti proudu času do září 2017. Deník AS navíc zjistil, že z posledních šesti zranění informovalo oficiálně vedení klubu jen o dvou.

Proč to všechno? Rozhlasová stanice Cadena SER nabídla jedno vysvětlení. „Problém je v tom, že Bale je tak trochu bolestínek. Je to téma, které doprovází hráče od jeho příchodu do Madridu. Hned sdělil lékařům, že je typem hráče, který nesnáší moc dobře bolest," uvedla stanice. To je možná hlavní důvod, proč Bale nechce, aby se vědělo, že někdy marodí s každým...

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
metoee - 29.10. Odpovědět

Kurzové sázení - Tenis, velmi spolehlivé informace

www.netese.blogspot.cz

metoee
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články