Zpět na » Primera Division » Manchester United je eventuálně ochoten koupit Balea. Má ale jednu podmínku

Primera Division - Manchester United je eventuálně ochoten koupit Balea. Má ale jednu podmínku

Manchester United je eventuálně ochoten koupit Balea. Má ale jednu podmínku © as.com - Gareth Bale

3

Líbilo se

27.10. - Gareth Bale byl letos v létě jednou nohou pryč z Realu. Klidně by se dalo říct, že možná jednou a půl nohou, skoro oběma. Odchod velšského útočníka byl přáním trenéra Zidana. Jenže nakonec veškeré pokusy vylodit Balea z Madridu ztroskotaly.

Gareth Bale nakonec zůstal v Realu. Tušil, že si pod Zidanem asi moc nezahraje, ale nakonec šancí dostával víc, než se mu asi zdálo. Jenže o odchodu velšského útočníka se spekuluje nadále.

A mohlo by jít o zajímavou štaci. V Manchesteru United. Rudí Ďáblové měli o rychlé křídlo zájem nejen letos v létě, ale už v minulosti, například když na lavičce ještě udílel pokyny José Mourinho.

Jenže kromě vysoké přestupové částky byl pokaždé problém i tučný Baleův plat. Ten má podle kuloárních zdrojů činit 500.000 liber týdně. I pro giganta typu Manchesteru United je to velká porce. Ostatně i Bílý balet by se rád zbavil takové finanční zátěže.

Jenže pokud by si United přece jen s Balem plácli a stejné peníze mu platili i během angažmá na Old Trafford, chtějí se pojistit.

A proti čemu jinému, než proti Baleovým věčným zraněním. Jak? United chtějí, aby dostával plat pouze ve chvíli, kdy bude zdravý. Jen když bude nastupovat v zápasech. V opačném případě by byl takzvaně na suchu.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Tak to bych chcip smichy Smajlík 3

BlueFor16years

ted uz ten muj Arsenal nevypada zas tak spatne :) i tak je mi to lito, MU by v top6 melo byt, snad se do konce sezony polepsi a zvedne

HyperioN

Zjistil jsem, že Ole je pitomec. Myslím, že by se měl pakovat dřív, než to bude ještě horší. Můj obdiv k němu, který jsem choval zpočátku, opadl natolik, že si přeji, aby z United vypadl. Smajlík 11

pavelprvni
Kuzma - 27.10. Odpovědět

Tohle je Oleho "cesta" ? Téměř 34 letý Mandžukič do útoku, na křídlo neustále zraněný 30 letý Bale s mega platem ? To je už zoufalost. Věřím, že ani jeden se v našem rudém dresu neobjeví,že se jedná jen o novinářskou kachnu ...

Kuzma
Reklama
Reklama
Nejnovější články