Zpět na » Primera Division » Courtois kritizoval spoluhráče za vyloučení, Zidane své svěřence za mizerný začátek

Primera Division - Courtois kritizoval spoluhráče za vyloučení, Zidane své svěřence za mizerný začátek

Courtois kritizoval spoluhráče za vyloučení, Zidane své svěřence za mizerný začátek © FotbalPortal.cz - Thibaut Courtois a trenér Realu Zidane

1

Líbilo se

20.10. - Jen tři kola vydržel Real Madrid v čele ligové tabulky. Včerejší porážkou na stadionu Son Mix, úplně první v této sezóně, přenechal tuto výsadu konkurenční Barceloně. Ovšem více než tato skutečnost musí madridský klub mrzet opět špatná hra, kterou na Mallorce předváděl. Bílý balet znovu zaspal nástup do utkání.

„Naše dojmy jsou špatné. Když začneme zápas způsobem, jakým jsme ho začali, je to komplikované. Nemůže nás zaskočit mužstvo, které hraje na svém stadionu, před svými fanoušky. Tohle všechno jsme věděli. Ale za osm minut nás překvapí. Dali góla, potom se zatáhli a my jsme se s tím nedokázali vypořádat," lamentoval po prohře 0:1 trenér Bílého baletu Zidane.

„Musíme si to dobře zanalyzovat. S utkáním nemůžeme být spokojeni. Úvod do zápasu byl z naší strany špatný. Závěrečné minuty prvního poločasu byly naopak dobré, ale ve druhém poločase nás přepadla snad úzkost, nevím."

„Musíme do naší hry dát víc života, pokud chceme letos něco vyhrát," dodal ještě francouzský kouč.

Po zápase se do televizních kamer vyjádřil k zápasu i brankář Thibaut Courtois. Ten bez okolků zkritizoval akci svého spoluhráče Odriozoly, kdy si nechal dát zbytečně druhou žlutou kartu. „První žlutou asi dostat neměl, myslím, že trefil nejprve míč. Ale druhá je podle mě oprávněná a to se domnívám, že s kartou, kterou už měl, není nutné dělat takové fauly. Ale to jsou záležitosti, ve kterých hraje velkou roli adrenalin. Chtěli jsme zápas vyhrát, ale v deseti je to mnohem složitější."

K samotnému zápasu pak belgický gólman podotkl: „Přesně takovou Mallorcu jsme očekávali, byli jsme na to upozorňováni, že začnou s velkým nasazením. Trenér nás varoval, měli jsme to na začátku eliminovat. V úvodních pěti, deseti minutách nám to ale dělalo potíže. Pak už jsme měli šance, ale pokaždé nám chyběla finální přihrávka, která nepřicházela. Oni už víc šancí neměli. Myslím, že je to škoda, tady se musí vyhrávat."


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

zrovna Courtois ma teda dle me pravo kritizovat spoluhrace do medii... twl to je sasek tenhle typek, kdyby se radsi soustredil na sve mizerne vykony...

HyperioN
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články