Zpět na » Primera Division » Návrat Neymara bude složitý, domnívá se Messi

Primera Division - Návrat Neymara bude složitý, domnívá se Messi

Návrat Neymara bude složitý, domnívá se Messi © as.com - Lionel Messi

1

Líbilo se

19.10. - Návrat Neymara do Barcelony letos v létě nevyšel. Požadavky Paris St. Germain byly pro katalánský klub nesplnitelné. A ani příští přestupní termín situace nebude odlišná. Jeho velký kamarád a spoluhráč z útoku Lionel Messi tuší, že případný přestup bude hodně komplikovaný.

Bylo to jeho velké přání, aby se Neymar v létě vrátil. Stále je pojí velké přátelství. „Pořád spolu mluvíme, máme ještě s Luisem Suárezem skupinu na WhatsAppu. Pořád ji máme zachovanou. Nicméně návrat Neymara do Barcelony je složitý. Zaprvé z toho důvodu, že je velmi složité, aby se z PSG vůbec dostal. Zadruhé proto, jakým způsobem odešel. Jsou lidé v klubu a fanoušci, kteří nechtějí, aby se vrátil. Je jedním z nejlepších hráčů na světě, ale chápu i druhou stranu. Je to složité," uvedl Messi.

Argentinský fotbalista rovněž pohovořil o konkurenčním Realu Madrid a jeho bývalém hráči Cristianovi Ronaldovi. Soupeření dvou nejlepších fotbalistů současnosti bylo jakýmsi koloritem a vděčným tématem médií posledních let. Tomu už je ale konec. A jak Messi sám připustil, trochu mu ve španělské lize portugalský útočník chybí.

„Bylo to dobré, když hrál ve španělské lize za Real Madrid. Vzájemné souboje v El Clásicu byly mnohem speciálnější, celé soutěži to dávalo mnohem větší hodnotu."

Hodně se poslední dobou mluví i o nové Messiho smlouvě. Ta stávající končí v roce 2021 a vedení prý připravuje nový kontrakt. Nicméně historicky nejlepší střelec klubu nechce být nijak svazován dlouhým závazkem.

„Už jsem to říkal dříve, nechci smlouvu, která by mě svazovala, protože tu nechci hrát, pokud nebudu podávat dobré výkony. Chci hrát dobře a ne tu být jen proto, že to tak stojí ve smlouvě. Ale kdyby to šlo, zůstal bych tady až do konce života," pronesl Messi.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články