Zpět na » Primera Division » Kritizuje gólman Realu vedení nebo Navase? Zůstal bych, kdybych věděl, že odejde

Primera Division - Kritizuje gólman Realu vedení nebo Navase? Zůstal bych, kdybych věděl, že odejde

Kritizuje gólman Realu vedení nebo Navase? Zůstal bych, kdybych věděl, že odejde © FotbalPortal.cz -

2

Líbilo se

16.10. - Je naštvaný. Klidně mohl krýt záda Thibautu Courtoisovi. Jenže Andrij Lunin musel místo toho z Realu Madrid odejít na hostování do Valladolidu. Může za všechno trochu nesystematické jednání madridského klubu, které se na poslední chvíli rozhodlo prodat Keylora Navase do PSG, nebo samotný gólman?

Z Lunina je cítit zášť. Klidně mohl dělat dvojku Courtoisovi, nicméně místo toho ho vedení Realu poslalo už podruhé, hostovat. Po svém příchodu v lednu 2018 nejlepší gólman MS hráčů do 20 let sbíral zkušenosti v Leganés. Jenže na předměstí španělského hlavního města moc šancí za Cuéllarem nedostával.

Každopádně v Realu se mu rýsovala slibná budoucnost, vedení z něj chtělo udělat gólmana číslo dvě. Navíc když Navas vyhlašoval po skončení sezóny konec v Realu a v posledním ligovém zápase se loučil s fanoušky, mělo jít všechno jak po drátkách.

Jenže nešlo. Za Navase totiž nikdo nechtěl dát tolik, kolik si představovalo vedení a zadarmo ho Madrid pustit nehodlal. V půlce srpna se situace vyvrbila tak, že Navas měl nakonec setrvat v klubu a na Lunina by zůstala pozice až třetího brankáře. Proto se 13. srpna dohodlo další hostování Lunina, tentokrát ve Valladolidu. Když už se zdálo, že Real vstoupí do sezóny s dvojicí Courtois - Navas, přišla nabídka z PSG na přestup kostarického gólmana za 15 milionů eur a aby Madrid nezůstal bez dvojky, zapojil se do transakce ještě Aréola, který na Bernabéu bude rok hostovat.

Andrij Lunin v dresu Valladolidu.

A Lunin je zklamaný. Nechytá ani ve Valladolidu a jak se ukázalo, nakonec klidně mohl v Realu zůstat. Nikdo nevěděl, že Navas z Realu odejde. Kdybych to věděl, zůstal bych v Realu," řekl Lunin.

Nicméně na svého bývalého spoluhráče má jenom slova chvály. Keylorův přístup mi pomohl cítít se lépe v mužstvu. Ať už to byly obědy, večeře, bavili jsme se spolu když jsme někam šli, to mi hrozně pomáhalo. Na trénincích se také vždycky zajímal, jak se cítím, zkrátka na Keylora mám jen nejlepší vzpomínky."

Tak nadšený už ale není ze své současné situace, ve Valladolidu neodchytal ani minutu. Ve Valladolidu hrají hráči té nejvyšší úrovně, tempo tréninků je náročné, je to všechno v obrovské rychlosti, ale je to dobré pro můj vývoj."


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články