Zpět na » Primera Division » Komplikace pro Rakitiće, který je na odchodu? Proč ho nechtějí?

Primera Division - Komplikace pro Rakitiće, který je na odchodu? Proč ho nechtějí?

Komplikace pro Rakitiće, který je na odchodu? Proč ho nechtějí? © bleacherreport.com - Ivan Rakitić

0

Líbilo se

15.10. - Ivan Rakitić je poslední dobou častým terčem médií. Bohužel důvodem nejsou jeho brilantní výkony na fotbalovém trávníku, ale spíše otázky a spekulace kolem jeho nejbližší budoucnosti. Chorvatský fotbalista je spojován s odchodem z Barcelony a namířeno měl mít do Juventusu. Ovšem je tady menší problém.

Ivan Rakitić přišel na začátku této sezóny o vybojovaný status nepostradatelného hráče. Tedy alespoň pro Ernesta Valverdeho. U fanoušků byl názor na působení chorvatského reprezentanta nejednotný. Někteří ho nesnášejí, jiní zas vynáší do nebes.

Ať tak či onak, jisté je to, že role střídajícího hráče se Rakitićovi vůbec nelíbí a nejednou se nechal slyšet, že za takové situace v Barceloně nechce zůstat. Svoji budoucnost do médií označil za nejistou.

Jinými slovy, chce z Barcelony odejít. Koneckonců i azulgranas potřebují prodávat hráče, aby svůj rozpočet dostali do potřebné rovnováhy.

O Rakitiće už byl zájem během letního okna. Pomineme-li Paris St. Germain, kam byl tlačen spíše vedením kvůli Neymarovi, další alternativou byl Juventus. Tam ho prý lákal i sám Cristiano Ronaldo. Jenže Barca nasadila na Chorvata vysokou cenu a z obchodu sešlo.

Mělo se za to, že Juventus svůj zájem zopakuje už během lednového termínu pro přestupy.

Nicméně podle vyjádření činitele Staré dámy, sportovního ředitele Fabia Paraticiho, k tomu nedojde. Vedení Juventusu totiž v zimním transferovém okně nehodlá uskutečňovat žádné obchody.

„Náš kádr je kompletní a považujeme ho za jeden z nejlepších v Evropě. Jsme rádi za hráče, které tady máme," uvedl.

O Rakitiće ale projevují zájem i další kluby. V Anglii se hodně mluví o Manchesteru United, v Serii A koketuje s angažováním barcelonského záložníka milánský Inter.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Forte02 - 16.10. Odpovědět

Já bych to viděl na Inter

Forte02
Kuzma - 16.10. Odpovědět

Mohl by to zkusit v United. Tam je zapotřebí nějaký lídr se zkušenostmi.

Kuzma

Velmi kvalitní hráč, ale je už taky jeden z těch starších a barca ho nahradila De jongem, takže mu nic jiného než odchod asi nezbývá

Tomguncz9
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články