Zpět na » Primera Division » Neymar chtěl do Realu Madrid. Volal hned čtyřem hráčům

Primera Division - Neymar chtěl do Realu Madrid. Volal hned čtyřem hráčům

Neymar chtěl do Realu Madrid. Volal hned čtyřem hráčům © cuatro.com - Neymar

3

Líbilo se

14.10. - Ačkoliv se v jeho případě mluvilo zejména o návratu do Barcelony, do letní hry o Neymara byl zapojen i Real Madrid. A zájem byl, jak je patrné, oboustranný. Také brazilský útočník sondoval terén a během léta volal hned čtyřem členům madridského kádru, aby zmapoval situaci a nastínil jim svou touhu přestoupit.

Nakonec nevyšel přestup ani do Barcelony, ani do Realu, ani nikam jinam. Neymar dál slouží pařížskému klubu, s nímž podepsal kontrakt až do roku 2021.

Sám Neymar ale v létě připustil, že dělal všechno možné proto, aby se dostal z PSG. Ať už do Barcelony, nebo do Realu Madrid. Prostě někam. Hlavně nezůstat v Parku princů.

Barcelona měla samozřejmě navrch a bojovala o jeho comeback až do posledních dnů přestupového okna. Ve hře byl ale i Real Madrid. Ten o Neymara stál, ale 20. srpna svoje aktivity v téhle záležitosti stopnul. A také Neymar stál o Bílý balet.

Dokládají to telefonáty, které měl hned se čtyřmi členy kabiny královského klubu. Chtěl jim vyjádřit své přání přestoupit do madridského klubu.

První měl se Sergiem Ramosem, který o Neymarovi vždycky mluvil dobře a uznával jeho fotbalové kvality. Ten měl pronést, že hráč jeho úrovně bude v kabině vždycky vítán," napsal deník Marca.

Další kontakty navázal s Marcelem a Casemirem, dvěma krajany, s nimiž je spojen velmi silným citovým poutem, zejména se záložníkem, s nímž hraje za brazilskou reprezentaci od dorosteneckých let. Posledním hráčem, jemuž Nemar telefonoval, byl Luka Modrić," uvedl ještě madridský deník.

Jenže vedení Realu v čele s prezidentem Pérezem se nakonec rozhodlo Neymara neangažovat. Pérez tušil, že přestupová částka bude přesahovat 200 milionů eur, plus hráčův plat k tomu, což by mohlo ohrozit ekonomické fungování klubu. Dalším argumentem, který nakonec naklonil bilanci v neprospěch brazilského fotbalisty, byla i jeho častá zranění, zejména prokletá zánártní kůstka, kterou si v posledních dvou letech dvakrát zlomil a nechal tak PSG v rozhodujících momentech bez své přítomnosti na trávníku.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Ministr - 14.10. Odpovědět

Je to had. Ať schnije v Paříži.

Ministr
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články