Zpět na » Primera Division » TOP 4 záložníci, nad jejichž angažováním uvažuje Real Madrid

Primera Division - TOP 4 záložníci, nad jejichž angažováním uvažuje Real Madrid

TOP 4 záložníci, nad jejichž angažováním uvažuje Real Madrid © skysports.com - Paul Pogba

0

Líbilo se

14.10. - Je to jedna z priorit. Posílit střed zálohy by mělo být hlavním úkolem Realu Madrid pro nadcházející přestupová období. V castingu se uchází o flek minimálně čtyři fotbalisté. Kdo ale nakonec skončí v sítích madridského klubu je v tuto chvíli ve hvězdách.

Paul Pogba

Pro trenéra Zidana je jednoznačně hlavní prioritou. V létě se ho nepodařilo přivést především kvůli vysokým finančním požadavkům Manchesteru United. Jenže vzhledem k tomu, že v létě 2020 už Pogbovi bude scházet jen rok smlouvy, s cenou budou muset Red Devils jít dolů. Pokud zůstane Zidane u kormidla, klub se o jeho přestup zřejmě pokusí znovu. V opačném případě ale upře vedení svůj zrak zcela jistě jiným směrem.

Christian Eriksen

Právě třeba Eriksen byl prioritou klubového managementu Realu. Eriksen by mohl být k mání už v lednovém přestupovém okně. V létě mu totiž končí smlouva, kterou odmítá prodloužit a Tottenham o něj nechce přijít úplně bez náhrady. V lednu by za něj mohl vyinkasovat nějakých 25 milionů eur. Zidane sice není jeho přívržencem, ale už jen kvůli přestupové částce by ho měl Bílý balet získat.

Donny Van de Beek

Holandského záložníka má madridský klub hodně podchyceného. Předběžnou dohodu má nejen s ním, ale také s Ajaxem, s nímž je domluvený na přestupové částce 55-60 milionů eur. Už jen schází, aby dal Zidane souhlas a Van de Beek přestoupí na Bernabéu. Nebo ho může odsouhlasit jiný trenér...

Fabián Ruiz

Do seznamu bylo v posledních dnech přiřazeno nové jméno. Španělský záložník přišel do Neapole minulou sezónu z Betisu, když klub ze Serie A zaplatil výkupní klauzuli ve výši 30 milionů eur. Usadil se napevno nejen v sestavě partenopei, ale také v národním týmu La Rojy. Deník Marca míní, že jde zatím pouze o nezávazné, nicméně detailní sledování. Madrid, kromě toho, že se o něj zajímá i Barca, tuší komplikace. Jednání s šéfem Neapole de Laurentiisem nebudou nijak snadná. Fabián nemá výkupní klauzuli a majitel klubu chce nabídnout hráči novou smlouvu, kde by již figurovala a určitě přesahovala 100 milionů eur.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články