Zpět na » Primera Division » Lepší se ztrátou než zadarmo. Tottenham preferuje přestup své hvězdy už v lednu. Kolik dostane?

Primera Division - Lepší se ztrátou než zadarmo. Tottenham preferuje přestup své hvězdy už v lednu. Kolik dostane?

Lepší se ztrátou než zadarmo. Tottenham preferuje přestup své hvězdy už v lednu. Kolik dostane?  © as.com - Christian Eriksen a Harry Kane

1

Líbilo se

11.10. - Vedení Tottenhamu přišlo o trumfy v ruce a začíná se obávat nejhoršího. Za hráče, kterého si ještě před několika měsíci cenilo na 250 milionů eur, nakonec nemusí dostat ani pověstnou vindru. Proto přistoupí k jeho lednovému prodeji, aby utržilo aspoň něco.

Christian Eriksen je zřejmě na odchodu z Tottenhamu. Jeden z klíčových hráčů totiž odmítá podepsat novou smlouvu, která mu končí už za osm měsíců 30. června 2020. Hlavní zájemce je delší dobu Real Madrid. Ovšem není to tak dávno, co odešel s nepořízenou u prezidenta Spurs Daniela Levyho.

Tvrdý vyjednavatel odmítl pustit dánského reprezentanta za méně než 250 milionů eur. To ale bylo ještě ve chvíli, kdy Eriksenovi zbývalo víc jak 12 měsíců do konce kontraktu a Levy věřil, že svého hráče přesvědčí k podpisu.

Jenže Eriksen chce odejít, odolal hned několika pokusům o domluvu a v Tottenhamu začíná panika. Skutečnost, že by o hráče přišel zcela zadarmo, je velmi reálná. Proto se bude snažit udat ho některému ze zájemců už v lednovém přestupovém okně.

Mluví se hlavně o Realu Madrid, ale kolem Dána se motá i Manchester United. Bílý balet je ale stále na pole position. Z pohledu vedení. Otázkou ovšem je, jestli má stejný názor i kouč Zidane...

„Levy se snažil v poslední dny přestupového okna prodat Eriksena do Realu, ten ale v tu chvíli nepřemýšlel nad tímto krokem, protože Zidane chtěl Pogbu a odmítal dát Eriksenovi místo v základu. Chtěl Pogbu, Eriksen by v jeho mužstvu neměl místo," uvedl deník Marca.

Situace se ale posunula dál a v Londýně nyní všichni opakují jako mantru staré přísloví o holubovi na střeše a vrabci v hrsti.

„Heslo v Tottenhamu zní jasně - lepších 25, nebo 20 milionů eur v lednu, než nic v červnu. Tohle motto otevírá dveře Eriksenově zimnímu odchodu," dodává ještě španělský deník.

Real prý obdržel nabídku a zvažuje ji. Ví, že Eriksen chce v Realu hrát. Navíc získat takového hráče za relativně směšnou cenu, je šance, která se nebude opakovat a měla by se využít.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

200 Mega.. Kkti Smajlík 2

vladcevesmiru1
Kuzma - 11.10. Odpovědět

Bylo by fajn, kdyby Eriksen zakotvil v United. Očekává se Pogbův odchod a Christian by byl ideální - ne-li lepší náhradou. Za super peníz a odzkoušený v PL. Navíc velmi kreativní a to je to co United chybí.

Kuzma
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články