Zpět na » Primera Division » Prezident PSG je připraven prodat Neymara

Primera Division - Prezident PSG je připraven prodat Neymara

Prezident PSG je připraven prodat Neymara © express.co.uk - Neymar

1

Líbilo se

11.10. - BULVÁRNÍK Loni po něm marně prahla Barcelona. Po očku po něm šilhal také Real Madrid. Choutky si dělal Juventus. Zkrátka o útočníka Paris St. GermainNeymara byl letos v létě velký zájem. Byť nakonec z celé operace sešlo, dá se předpokládat, že stejné to bude i za rok. Neymar totiž bude znovu na prodej.

Byla to především Barcelona, která se po dvou letech snažila získat zpět hráče, kterého v roce 2017 prodala do Paris St. Germain za 222 milionů eur.

Ačkoliv veřejně potvrdila, že francouzskému klubu předložila dvě nabídky, nakonec ani jedna nebyla prezidentem Al Khelaifim akceptována.

Zájem o hráče ale měl i madridský Real. Prezident Florentino Pérez v minulosti nejednou polichotil brazilskému útočníkovi, který by dle jeho názoru pozvedl odchodem Cristiana Ronalda oslabený útok merengues.

A jak potvrdil komentátor televizního pořadu El Chiringuito, bývalý gólman Realu Madrid Francisco Buyo, Neymar bude v létě opět k mání.

„Prezident Al Khelaifi chce, aby se mu vrátila zpět investice, kterou vložil do Neymara," uvedl.

S jak vysokou přestupovou sumou by byl boss pařížského klubu spokojen, ale známo není. Nedávno se hovořilo o tom, že Neymar by mohl být vykoupen ze smlouvy kterýmkoliv klubem na základě regulí FIFA a jeho tabulková cena by se mohla odhadem pohybovat kolem 170 milionů eur.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Ideálně vyměnit za Rakitiče. Smajlík 1

MESSIFCB
Forte02 - 11.10. Odpovědět

Tak to by byli uplne blbi

Forte02
Panyny - 11.10. Odpovědět

Kde by na něj Barcelona vzala ?

Panyny
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články