Zpět na » Primera Division » Vydrží Rakitić v Barceloně? Nechci se jen procházet po pláži, chci hrát, stěžuje si

Primera Division - Vydrží Rakitić v Barceloně? Nechci se jen procházet po pláži, chci hrát, stěžuje si

Vydrží Rakitić v Barceloně? Nechci se jen procházet po pláži, chci hrát, stěžuje si © as.com - Ivan Rakitić

0

Líbilo se

10.10. - Patřil k nepostradatelným hráčům trenéra Valverdeho. Jen málo spoluhráčů nasbíralo v posledních sezónách víc zápasových minut než Ivan Rakitić. Jenže letos se všechno změnilo. Chorvatský fotbalista vysedává na lavičce náhradníků a se svojí rolí samozřejmě není spokojený ani trochu.

Ivan Rakitić prožívá nehorší období v Barceloně. Po letním příchodu Frenkieho de Jonga přišel o místo v sestavě a byť ještě letos v květnu prohlašoval, že z týmu nechce odejít, pouhých 187 odehraných minut v porovnání s 818 za stejné období loňské sezóny začíná měnit jeho názor.

„Nevím co bude. Je to pro mě tvrdé, protože chci hrát a ne být jen součástí týmu. Udělám cokoliv, abych tuhle situaci změnil. Mám ještě smlouvu na dva roky a pro mě není lepší místo, než hrát tady, za Barcelonu, nejlepší klub na světě. Ale potřebuji hrát a ne si jen užívat procházky po městě a po pláži," řekl Rakitić chorvatským novinářům.

V létě se silně spekulovalo o jeho odchodu z klubu. Rakitićovi prý volal i Cristiano Ronaldo z Juventusu, aby ho přiměl k přestupu. Ovšem Barca požadovala 50 milionů eur, částku, kterou Juventus nechtěl akceptovat.

„Mluvil jsem s lidmi z klubu, všichni věděli o nabídkách, které jsem měl, to není žádné tajemství. Jsem hrdý na to, že se o mě zajímají velké kluby. Chci ale dál bojovat, aby bylo jasné, že jsem připravený nastoupit. Chci také poděkovat fanouškům za přízeň, kterou mi projevili o víkendu. Ale pokud se moje situace nezmění, budeme si muset sednou a všechno znovu probrat," pronesl Rakitić.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články