Zpět na » Primera Division » Real znovu jasný náskok proměnil v drama, Areola chyboval, Hazard se dočkal

Primera Division - Real znovu jasný náskok proměnil v drama, Areola chyboval, Hazard se dočkal

Real znovu jasný náskok proměnil v drama, Areola chyboval, Hazard se dočkal © standard.co.uk - Eden Hazard vstřelil první ligový gól za Real

0

05.10. - REVIEW Znovu Real Madrid prohospodařil slibný náskok a v závěru se strachoval o výsledek. V souboji o čelo tabulky vedl proti Granadě už 3:0, nicméně andaluský klub ukázal, že na druhé pozici nebyl náhodou. Dvěma góly se vrátil do utkání a až branka Jamese v nastaveném čase rozhodla o třech bodech pro Bílý balet.

Real Madrid 4:2 Granada

Góly: 2. Benzema, 45. Hazard, 60. Modrić, 90+3. James - 69. Machís z penalty, 77. Duarte

Když se týmu nedaří, není pro něj nic lepšího, než vstřelit rychlý gól. A přesně to se Realu dnes podařilo. Bale poslal už ve druhé minutě šajtlí centr skrz šestnáctku a francouzský útočník podobnou lahůdkou nepohrdá.

Real Madrid i v dalším časovém období předváděl to, co mu proti Bruggám scházelo. Nasazení, rychlost, kombinace. A přicházely i šance. Například Carvajal se objevil před Ruiem Silvou, který ale vychytal pravého beka, který pro dnešní odpoledne kvůli rozsáhlému lazaretu musel hrát přes nohu nalevo.

Těsně před pauzou se prvního gólu v dresu Realu konečně dočkal Eden Hazard. Valverde vybojoval míč, poslal ho rychle vpřed a exfotbalista Chelsea krásným lobem překonal brankáře Granady. Bílý balet mohl jít do kabin v klidu.

I když kouč Zidane přeci jeden menší problém měl. Musel nuceně střídat už po půlhodině hry, kdy zraněného Kroose vyměnil Luka Modrić. Nakonec se ale tento tah vyplatil. Ve druhé půli, v 60. minutě totiž bombou z dálky vymetl držitel Zlatého míče pavouky v rohu Silvovy svatyně. Real vedl 3:0.

Madridští fanoušci si užívali pěkného odpoledne, což bylo na poslední dobu až nezvyklé. Mnozí ovšem začínali tušit, že to takhle snadné být nemůže. Že se něco musí přihodit. A taky že ano. A postaral se o to gólman Aréola, který byl díky mizerným výkonům Courtoise veleben. Jenže francouzský gólman spáchal zbytečnou minelu. Příliš si předkopl míč a když ho chtěl odehrát trefil zezadu útočníka Carlose Fernándeze. Jasná penalta a Machís snížil na 1-3. Granada narostla a po rohovém kopu se v 77. minutě přiblížila na jedinou branku díky přesnému zásahu Duarteho. Benzema sice mohl rozhodnout, ale Rui Silva skvěle zasáhl. Nakonec byli diváci na tribunách v napětí až do třetí minuty nastavení, kdy James vstřelil první branku od svého návratu z Bayernu.