Zpět na » Primera Division » Hazard: Ještě nejsem Galáctico, očekávám od sebe mnohem víc

Primera Division - Hazard: Ještě nejsem Galáctico, očekávám od sebe mnohem víc

Hazard: Ještě nejsem Galáctico, očekávám od sebe mnohem víc © as.com - Eden Hazard

0

Líbilo se

01.10. - Jeho letní přestup z Chelsea do Realu Madrid vyvolal velká očekávání. Nicméně zatím je působení Edena Hazarda v novém angažmá spíše rozpačité. Ačkoliv přicházel na Bernabéu s cejchem Galáctico, což předurčovala i přestupová suma 100 milionů eur, belgický fotbalista cítí, že do této kategorie má ještě daleko.

Není pochyb, že se od něj čekalo víc. Začátek v Realu Madrid ale zatím Edena Hazarda nezastihl v nejlepší formě. Jak jsem řekl při své prezentaci, ještě nejsem Galáctico. Musím dokázat, že jím mohu být. Známe dobře historii dresu číslo sedm a musím to být já, kdo ukáže, že může být nejlepší na světě, užívat si na hrací ploše a dát 100 procent v každém tréninku a zápase. Upřímně nad sebou nepochybuji, ani o svých schopnostech a technice. Až budu mít větší sebedůvěru, bude vše lepší," vyznal se Hazard.

Samozřřejmě vím, že lidé ode mě čekají mnohem víc. Já taky. Vím, že umím hrát lépe. Kritici ale budou vždycky. I já k sobě jsem kritický. Ale každodenní prací dosáhneme velkých věcí, máme skvělý tým. Všechno sice není dokonalé, ale jsme v lize první. Mám trochu deficit oproti ostatním, protože jsem byl zraněný, ale teď už jsem stoprocentně fit a věřím, že se to v příštích zápasech ukáže."

Hazard si je vědom i toho, co od něj fanoušci především očekávají. Už jenom potřebuji, abych začal dávat góly, abych byl rozhodujícím hráčem. Až odehraji několik skvělých zápasů za sebou, bude všechno jednodušší. Potřebuji góly, nahrávky, abych změnil názor lidí."

Belgický fotbalista nicméně popřel, že by necítil důvěru od trenéra. Ne, to není o důvěře. Trenér mě nabádá, abych to zkoušel znovu a víc. Bavíme se spolu ve francouzštině, hodně mi pomáhá."


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Ministr - 01.10. Odpovědět

Pořád ti tak chutná Edene?

Ministr
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články