Zpět na » Primera Division » Nové informace kolem talentu Barçy: Co sliboval otec Ansu Fatiho ostatním klubům?

Primera Division - Nové informace kolem talentu Barçy: Co sliboval otec Ansu Fatiho ostatním klubům?

Nové informace kolem talentu Barçy: Co sliboval otec Ansu Fatiho ostatním klubům? © express.co.uk - Ansu Fati

1

Líbilo se

30.09. - Letos se stal naprostou senzací. Stále ještě šestnáctiletý kluk vnesl pořádně svěží vítr do hodně dusného vzduchu který panuje v Barceloně. Ansu Fati všechny ohromil svoji zdravou drzostí a navnadil příznivce azulgranas, že by po dlouhé době znovu mohl na Camp Nou vyrůst talent světového rozměru.

Jenže jak exkluzivně informovala rozhlasová stanice Cadena SER, Ansu Fati už vůbec nemusel být hráčem Barcelony. Nyní již má katalánský klub rodící se perlu dobře pojištěnu novou smlouvou, nicméně ještě předtím, než se tak stalo, byl o kluka původem z africké země Guinea Bissau velký zájem. Minimálně mezi kluby španělské ligy.

V létě podepsal mladý talent smlouvu do roku 2022, kterou má Barcelona možnost prodloužit o další dva roky. Před tímto zásadním krokem ale chtěl vzít osud svého syna do rukou Boni Fati.

A jelikož cítil značný potenciál svého potomka, chtěl na něm i pořádně vydělat.

Cadena SER informovala o tom, že Fati senior sliboval několika klubům španělské ligy podpis Ansuaneho bez nutnosti zaplatit katalánskému klubu za přestup. Ovšem pod jednou podmínkou. Sám za takový krok chtěl vyinkasovat více jak 3 miliony eur jako podpisový bonus a pro syna požadoval plat 2 miliony eur ročně. Tedy pořádný balík.

Mělo jít o kluby, které hrají evropské poháry, nicméně dle uvedeného zdroje ani jeden nebyl ochoten zaplatit uvedenou sumu a ani se jim nezdálo příliš pravděpodobné, že by mohl Ansu odejít z Barçy úplně zadarmo.

O luxusních podmínkách, které chtěl Boni Fati vyjednat, si momentálně může Ansu nechat jenom zdát. Nová smlouva mu v tuto chvíli zaručuje „pouze" 300.000 eur. To jako hráči rezervního týmu. I kdyby se stal hráčem A týmu, nedostal by v prvním roce víc jak jeden milion eur.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Negři žijí úplně v jiné realitě. Mají své retardované vnímaní světa..

AVSuvorov
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články