Zpět na » Primera Division » Real je po derby zklamaný: Bod je pro nás málo. Zasloužili jsme si tři, byli jsme lepší

Primera Division - Real je po derby zklamaný: Bod je pro nás málo. Zasloužili jsme si tři, byli jsme lepší

Real je po derby zklamaný: Bod je pro nás málo. Zasloužili jsme si tři, byli jsme lepší © standard.co.uk - Gareth Bale

1

Líbilo se

29.09. - Očekávání byla určitě veliká, nicméně včerejší derby madridských klubů je svoji kvalitou rozhodně nenaplnilo. Zápas s minimem gólových šancí, spíš snaha o to něco nepokazit. Souboj Atlética a Realu se obešel i bez tradičních ostrých zákroků. Zkrátka včerejší El Derbi Madrileňo bylo řekněme "light".

I tak byl ale, aspoň co se statistických údajů, lepší a aktivnější Real Madrid. Byl pilnější ve střelbě, víckrát donutil k zásahu brankáře Oblaka - Atlético jedinou střelu mezi tři tyče zaznamenalo až v samém závěru - měl větší držení míče. A tak v řadách Realu převládá z konečného výsledku spíše zklamání.

Za úsilí a práci, kterou jsme odvedli, jsme si zasloužili víc. Nejsem spokojený. Hráli jsme dobře, dobře jsme tvořili...Je to škoda,že jsme nevyhráli. Měli jsme šance. V obraně jsme hráli dobře, v útoku nám něco chybělo, ale hráčům nemohu nic vyčítat," uvedl trenér Zidane.

Bylo to hodně fyzicky náročné utkání. Věděli jsme dobře, že tady nás čeká jedno z nejtěžších utkání venku v celé lize. Cílem byly tři body, nevyšlo to, ale dokázali jsme udržet čisté konto, dokázali jsme si vytvořit šance. Atlético je mužstvo, které dobře zavírá prostory a těžko si proti němu příležitosti vytváříte. Bod je pro nás málo, zdálo se mi, že jsme si zasloužili trochu víc vítězství. Ale je to dobré, pokračujeme bez porážky," ohodnotil včerejší zápas Sergio Ramos.

Tradičně pod velkým tlakem byl brankář Thibaut Courtois. Belgický gólman tři roky v Atléticu působil a loni pak přestoupil z Chelsea do řad úhlavního nepřítele Realu Madrid. Domácí příznivci na něj při každém kontaktu s míčem pískali Fanoušci a novináři vás zničí strašně rychle. Já si ale beru něco jen z kritiky od lidí, kteří pracují ve fotbale, kteří vědí, o čem to je," řekl Courtois.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Cule6 - 30.09. Odpovědět

Zápas jsem viděl. Remíza asi ok, ani jedno z mužstev nepředvedlo to nejlepší, takže to dopadlo, jak jsem si přál.

Cule6
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články