Zpět na » Primera Division » Bale znovu předmětem spekulací. Proč odmítl vzít do ruky klubovou vlajku?

Primera Division - Bale znovu předmětem spekulací. Proč odmítl vzít do ruky klubovou vlajku?

Bale znovu předmětem spekulací. Proč odmítl vzít do ruky klubovou vlajku? © thesun.co.uk -

1

Líbilo se

21.09. - VIDEO Krutá prohra Realu Madrid v Parku princů 3:0 za sebou nechává následky. Nejen co se špatné hry týče, která podrývá pozici trenéra Zidana, ale i kvůli drobným detailům, které rozlítily fanoušky Bílého baletu. Ať už šlo o fotku gólmana Areoly na Twitteru či naposledy extempore Garetha Bale s klubovou vlajkou.

Ačkoliv to jsou už tři dny od těžké porážky Realu Madrid s Paris St. Germain v úvodním zápase letošního ročníku Ligy mistrů, média stále plní všemožné komentáře a informace, které s tímto utkáním úzce souvisí.

Ať už to jsou debaty ohledně možného odvolání trenéra Zidana, či kolik by takový krok případně stál klubový management, nebo kdo by se na jeho pozici případně postavil.

Olej do ohně neuváženě přilil svými fotografiemi nový brankář Los Blancos Alphonso Areola a jako poslední se řešilo divné chování Garetha Balea před začátkem zápasu.

Fotbalista, který není u příznivců madridského klubu zrovna v oblibě, totiž nechtěl převzít při úvodním společném focení před začátkem zápasu klubovou vlajku od Raphaela Varaneho, který mu ji podával.

Po delším váhání ji od něj nakonec vzal, ale bezprostředně ji podal po jeho pravici stojícímu Danimu Carvajalovi.

Vidět tohle, to je pro madridského příznivce jako když hladíte kočku proti srsti. Zvlášť u Balea, hráče, který se nikdy nesžil s kabinou, nenaučil se jazyk. Nyní se všichni ptají, proč tohle Bale udělal? Chtěl tím naznačit svůj vnitřní postoj ke klubu, za který hraje? Nebo snad šlo jen o pouhou pověrčivost, kterou média pouze zveličila?


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
22581 - 21.09. Odpovědět

Média se zase sranďí do čeho nemaj...

22581
Ministr - 21.09. Odpovědět

Taky bych to nevzal do ruky Smajlík 12

Ministr
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články