Zpět na » Primera Division » Návrat do Zlatých časů. Barcelona na nových dresech vzdá hold prvnímu úspěšnému období

Primera Division - Návrat do Zlatých časů. Barcelona na nových dresech vzdá hold prvnímu úspěšnému období

Návrat do Zlatých časů. Barcelona na nových dresech vzdá hold prvnímu úspěšnému období © sport.es - Nové dresy Barcy pro příští sezónu jsou známy

0

Líbilo se

21.09. - Na nové čtverečkované dresy si fanoušci Barcelony možná už pomalu zvykli. A ti, jimž se průlomový design úborů azulgranas zrovna nevryl pod kůži, mohou být zcela v klidu. Příští rok se totiž vše vrátí, alespoň co se vzhledu dresů týče, do normálu. Barca svými trikoty dá vzpomenout na první slavné období klubu.

Diario SPORT dnes přineslo exkluzivní obrázky toho, jak bude vypadat nový dres Barcelony pro sezónu 2020-21.

Zmizí letošní extravagantní a z historického pohledu ojedinělé modro-červené čtverce a azulgranas se opět vrátí k tradičním svislým pruhům.

Americká firma Nike připravila pro Barcu dresy, které mají úzkou souvislost s prvním úspěšným obdobím klubu, jež odstartovalo před sto lety, v sezóně 1919-1920 a jemuž je přezdíváno Zlatá léta.

Tým, v němž působili Paulinho Alcántara, Josep Samitier či Ricardo Zamora bavil diváky pěknou hrou a spolu s ní i získanými tituly. V dobách, kdy ještě nebyla založena španělská liga, získal hned několik trofejí na úrovni národní i regionální.

Nike chce touto formou vzdát hold historickému období klubu a vytvořil proto podobné dresy. Ty budou tvořit dva červené svislé pruhy společně s jedním modrým uprostřed. Rozdíl oproti historickým trikotům bude v tom, že každý tento pruh bude lemován žlutým okrajem. Žlutý detail se objeví i na krku.

Trenýrky by měly být přibližně stejné, jako v letošní sezóně, tedy modré, bez žádných proužků.

Podle neoficiálních informací by měl být spuštěn její prodej po finále Ligy mistrů, které se v této sezóně uskuteční v Istanbulu na Atatürkově stadionu 30. května 2020.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články