Zpět na » Primera Division » Fanoušky Realu Madrid naštvala nová posila. Na sociální síti si to pěkně zavařila

Primera Division - Fanoušky Realu Madrid naštvala nová posila. Na sociální síti si to pěkně zavařila

Fanoušky Realu Madrid naštvala nová posila. Na sociální síti si to pěkně zavařila © as.com - Areola s Mbappém a Choupo-Motingem

1

Líbilo se

20.09. - Naštvala je prohra. 3:0 od PSG byla pro fanoušky Realu Madrid hned ve vstupním zápase do Ligy mistrů pořádná darda. Ovšem nejen to rozzuřilo příznivce Bílého baletu. Vůbec se jim nelíbila ani fotografie jejich nového brankáře Alphonse Areoly na sociálních sítích.

Tohle fans Realu Madrid hodně rozzlobilo. Alphonse Areola dle jejich názoru zřejmě zapomněl, za jaký tým momentálně hraje. Jinak by se asi nenechal po kruté porážce zvěčnit vysmátý ve společnosti svých bývalých spoluhráčů Kyilana Mbappého a Choupo-Motinga, kteří slavili triumf PSG nad Realem.

Areola je sice kmenovým hráčem PSG, ale na konci přestupního termínu se přesunul v rámci transferu, kdy opačným směrem putoval Keylor Navas, na Santiago Bernabéu. Na roční hostování.

Dělá aktuálně dvojku belgickému brankáři Thibautu Courtoisovi, hraje za Real Madrid. Proto jeho fotografie na Twitteru vyvolala mezi madridisty vlnu polemiky.

Areola na všechny kritiky reagoval příspěvkem, v němž prohlašuje naprostou oddanost novému klubu. „Nemohu strpět sebemenší pochybnost ohledně mojí motivace, oddanosti a sounáležitosti s Realem. Moje srdce je bílé od chvíle, co jsem podepsal s tímto klubem. Porážka mě poznamenala tak jako ostatní. Prostě jsem se jenom šel podívat za svými bývalými spoluhráči a kamarády, s nimiž jsem neměl čas se rozloučit. Znovu se omlouvám všem, které jsem tímto urazil."

No, na tohle jsou v Madridu hodně alergičtí. Slavit po porážce, to se nenosí. Však to není zas tak dlouho, co se probírala velká aféra - oslava narozenin Cristiana Ronalda po drtivé prohře v derby s Atléticem Madrid 0:4.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články