Zpět na » Primera Division » Bývalá hvězda zapochybovala nad Hazardem. Přišel ve špatnou chvíli, Real stárne, jde dolů.

Primera Division - Bývalá hvězda zapochybovala nad Hazardem. Přišel ve špatnou chvíli, Real stárne, jde dolů.

Bývalá hvězda zapochybovala nad Hazardem. Přišel ve špatnou chvíli, Real stárne, jde dolů. © dailymail.co.uk - Eden Hazard

0

Líbilo se

19.09. - Ani Eden Hazard nepomohl. Stomilionová posila nedokázala včera v Paříži vytáhnout madridský Real z bídy, svezla se se špatným výkonem celého týmu a nejen na Pyrenejském poloostrově se na belgického fotbalistu po prohře 0:3 s PSG valí vlna kritiky. Dokonce i z úst bývalé hvězdy Ria Ferdinanda.

Eden Hazard. Posila za 100 milionů eur. Bez bonusů. Už jen tato suma předurčuje hráče k tomu, aby ve chvílích, kdy se úplně nedaří, za to vzal a táhl mužstvo. Tak jak to předváděl v Chelsea.

Jenže belgický reprezentant má zatím skromný vstup do sezóny. Nejprve ho před ostrým startem španělské ligy postihly zdravotní problémy. Ty sice později překonal, ale výkony v dosavadních zápasech nejsou zcela optimální.

A to platilo i včera v Parku princů. V průběhu zápasu ho musel dokonce trenér Zidane střídat, jelikož Edenovi evidentně docházela šťáva. Od Hazarda prostě všichni čekali víc.

Bývalá hvězda Manchesteru United Rio Ferdinand dokonce v roli spolukomentátora zápasu v televizním studiu zapochyboval, jestli Hazard pro přestup do Bílého baletu zvolil ten správný okamžik.

„Jestliže přijdete do nového klubu a navíc takového gigantu, jako je Real Madrid, musíte si vybojovat právo být tím hráčem, přes nějž jdou všechny míče," uvedl Ferdinand.

„Musí něco ukázat na trénincích a také v zápasech. Já se trochu obávám, že do Realu přestoupil ve špatnou chvíli. Real Madrid je totiž týmem, který stárne, nejsou na cestě nahoru, nemají v tuto chvíli potřebnou jiskru. To ho z dlouhodbého hlediska může negativně ovlivnit."

Souhlasil s ním i někdejší 42násobný anglický reprezentant Peter Crouch. „Hazard byl v Chelsea jedním z pěti nejlepších hráčů na světě. Ale dneska mi tak určitě nepřipadal. V Chelsea byl tím klíčovým hráčem, každý mu nahrával z kteréhokoliv místa na hřišti. Toho v Realu nedosáhne dokud se o to nezaslouží."

Glenn Hoddle, další výborný exfotbalista, ještě podotkl, že Real Madrid byl včera velmi čitelný. „Hodně mě překvapilo, že si Hazard s Balem vůbec neměnili místo. Real obvykle sahá k volnému pohybu hráčů vpředu, ale Hazard hrál nalevo, Bale napravo. Hráli pouze v jedné linii, to je pro soupeře snažší bránit."


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Azhus - 20.09. Odpovědět

Jen mu dejte čas... Vždyť hrál jen pár zápasů. On se ještě určitě rozehraje spíš bych psal o Zidanovi kterej táhne Real ke dnu.. Není to kvalitní trenér Zidane se prostě svezl na skvělé generaci hráčů Realu nic víc a teď se to začíná potvrzovat

Azhus
Wazz - 19.09. Odpovědět

za rok zpátky do anglie...

Wazz
Danza - 19.09. Odpovědět

Že by ste se o něj pokusili?? Myslím, že by u vás byl nejlepším na hřišti.

Danza
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články