Zpět na » Primera Division » Tvoří se v Madridu noví Galácticos? Real se prý chystá na nákup hvězdného dua do zálohy

Primera Division - Tvoří se v Madridu noví Galácticos? Real se prý chystá na nákup hvězdného dua do zálohy

Tvoří se v Madridu noví Galácticos? Real se prý chystá na nákup hvězdného dua do zálohy © thesun.co.uk - Pogba a Kanté

4

Líbilo se

12.09. - Pokud se někomu zdálo, že Real Madrid letos v létě hodně utrácel, pak to asi bude jen odvar toho, co chystá na příští léto. Podle webu theathletic.co.uk totiž Bílý balet vyslechne přání Zinedina Zidana a přivede mu do týmu Paula Pogbu z Manchesteru United. A nejen to. Do Španělska ho doprovodí další vysněný fotbalista kouče merengues.

Madridský Real chce být ještě silnější. Letos sice přivedl do týmu hráče za neuvěřitelných 300 milionů eur, ovšem po uzavření přestupového okna mezi fanoušky i přes investovanou sumu panují určité rozpaky.

Ty by chtělo ale vedení klubu rozprášit příští léto. Do záložní řady má totiž v úmyslu přivést hned dva hvězdné fotbalisty z Premier League. Dva spoluhráče z francouzské reprezentace, kde jejich spolupráce funguje na jedničku. Kromě Paula Pogby se jedná o středového hráče londýnské Chelsea N´Gola Kantého.

O něj se Real Madrid zajímá delší dobu a chtěl ho přivést i toto léto. Jenže Real už ze Stamford Bridge odlákal Edena Hazarda za zhruba 100 milionů eur a další ztrátu už Chelsea, která má zákaz přestupů od FIFA, dopustit nehodlala.

Bílý balet nicméně poslal na londýnskou adresu novou nabídku a theathletic.co.uk uvádí, že Blues i díky ohleduplnému jednání Madridu při vyjednávání učinili vstřícný krok, který by nakonec mohl skončit dohodou, tedy možným přestupem Kantého na Bernabéu.

Ústní dohoda sice nezaručuje, že Kanté skončí v Realu, nicméně Chelsea Realu slíbila preferenční právo na jeho nákup. Management anglického klubu prý bude madridské informovat o každé okolnosti kolem případného přestupu svého hráče.

Je to velké uspokojení, že vás chtějí velké kluby a je to moc pěkné, že vás trenér chce ve svém projektu," reagoval Kanté na velký zájem ze strany Zidana. Já jsem ale šťastný v Chelsea, cítím se zde moc dobře .

Přivést Pogbu je pak pro Real Madrid po letošním nezdařeném pokusu přímo povinností. Jestli ale experti odhadují cenu Kantého, který má v Chelsea od loňského listopadu prodlouženou smlouvu až do roku 2023, na 100 milionů liber, pak Pogba vyjde klubovou pokladnu na minimálně 150 milionů liber. Možná i víc.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Wazz - 13.09. Odpovědět

tihle dva spolu fungují neskutečně...to by byla pro real velká výhra..prodat

Wazz
F4BRE - 13.09. Odpovědět

Jestli má Ngolo prodlouženou smlouvu až do 2023 tak nechápu jak může mít cenovku 100 mega, když ten kašpar má psaných 150 ...

F4BRE

to pravidlo o nejakem rozpoctu nebo vydajich pro real neplati?

ovmartin23

Platí, ale vzhledem k příjmům a výdajům posledních let bylo pro letošek k dispozici až 600 mega, aniž by hrozilo porušení FFP.

NoIscoNoDisco

Kante neodejde,neni to nevdecny prase a nejde mu o penize.je to nase Smajlík 18

BlueFor16years

Jasně, nikomu nejde o peníze Smajlík 2 Smajlík 5 Smajlík 2

Rudejdablik
Miras - 12.09. Odpovědět

"nojo, ale vem v potaz, že Kante nosí furt ten samej účes!" Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2
Bylo mi líto, že odešel Hazard, myslím si ale, že Kante je pro tým důležitější hráč.
Navíc, narozdíl od Hazard, nemá zaječí úmysli, alespoň myslím. Hazard udržet nešel, pokud by ale Chelsea prodala Kanteho, ukázala by, že nemá ty nejvyšší ambice.
Pogba je podle mě jasný. A pro MU to bude lepší.

Miras
Eidur - 13.09. Odpovědět

Netroufám si tvrdit, kdo byl pro CFC důležitější. Ale Hazard rozhodně zaječí úmysly neměl, vedení a všichni důležití věděli, jak to s ním bude. Jednalo se pouze o ceně a termínu, kdy odejde do RM.

Eidur

Jaký zaječí úmysly myslíš? Hazard naopak dal Chelsea srdíčko a udělal všichno, co mohl. Netrucoval, nevydávál provokativní hlášení. Hrozný, jak někteří dokážou být nevděční.

DevilBrox

Začínám si to všímat na některých fanoušcích Chelsea, stejně jako tomu je u Ronalda a fanoušků RM. Hazard se prostě chtěl po tolika letech přesunout do svého "vytouženého" klubu a už bylo na čase vzhledem k jeho věku.

DevilBrox

Já nevím, jestli si ten Zidane už dělá prdel nebo ne.. to budeme hrát jako s narodakem Francie??? Všichni, koho Zidane chce, jsou Francouzi

sonnyblack

A zrovna Griezmanna, kterej by se tymu hodil nejvic, tak nechtel Smajlík 3

ameriko11

I on sam je francouz Smajlík 3

BlueFor16years

pro me osobne ma Kante vetsi hodnotu nez Pogba. je podle me platnejsi hrac pro tym. Chelsea by byla hloupa kdyby ho poustela, pokud on sam je v londyne rad a spokojeny

HyperioN
balmain - 12.09. Odpovědět

nojo, ale vem v potaz, že Kante nosí furt ten samej účes!

balmain

Tak to už pak bude černý balet, ne?

vladcevesmiru1
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články