Zpět na » Primera Division » Dělali ze mě větší oběť, než z ostatních, mrzí Garetha Balea

Primera Division - Dělali ze mě větší oběť, než z ostatních, mrzí Garetha Balea

Dělali ze mě větší oběť, než z ostatních, mrzí Garetha Balea © skysports.com - Gareth Bale

1

Líbilo se

07.09. - Gareth Bale ve Španělsku neposkytuje příliš rozhovorů. Logicky. Za šest let svého působení na Pyrenejském poloostrově mu tamní řeč nepřirostla příliš k srdci a tak se raději setkání s novináři vyhýbá. Ovšem jakmile může vyložit své názory a myšlenky rodným jazykem, dozví se člověk zajímavé věci.

Třeba i to, že ho dost mrzelo, když byl po minulé nepovedené sezóně označován za většího viníka neúspěchů než jeho spoluhráči. Minulá sezóna byla obtížná pro všechny, pro tým i pro mě. Měl jsem ale za ten neúspěch nést větší vinu než ostatní. Moc jsem tomu nevěnoval pozornost, ale myslím si, že to nebylo spravedlivé," poznamenal Bale pro Sky Sports.

Hodně se toho v souvislosti s Garethem Balem pochopitelně namluvilo ohledně jeho odchodu z klubu. Velmi blízko měl být přestupu do čínské ligy. „Jsem velmi překvapen, protože se domnívám, že každý ví, jak se věci měly ohledně mého odchodu. Abych byl upřímný, jsem si jistý, že určitě budou další turbulence. Ale na to se musíte zeptat vedení Realu Madrid. Je to něco mezi nimi a mnou. Musíme dojít k určitému závěru," pronesl.

Na řadu přišla i jeho největší vášeň - golf. Na základě ní mu hráči v kabině říkají Golfista, což v jednom rozhovoru prozradil brankář Thibaut Courtois.

Mluvil jsem s ním a říkal, že to byla legrace. Lidé to vytáhli z kontextu. Ale já, když budu upřímný, jsem za takovou přezdívku vlastně rád. Je to skvělý sport, ale fotbal je pořád sportem číslo jedna. Platí mě za to, že ho hraji. Fotbal je moje největší vášeň. Všichni máme zájmy a koníčky a tohle je prostě můj největší koníček. Nevím, co je špatné na tom hrát golf. Jenže lidi často z úplné blbosti udělají aféru. Na golfu se uklidním, jen se úplně odstřihnu a užívám si to."

Ačkoliv se mu start do sezóny 2019-20 vydařil, když ve třech zápasech dal dva góly a rovněž experti jeho hru chválí, přes to všechno se necítí ideálně. Neřekl bych, že hraji šťastný. Ale hraji. Jsem profesionál a dělám všechno, co můžu."


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články