Zpět na » Primera Division » Co schází současnému Realu? Úplně všechno, pálil do vlastních řad Casemiro

Primera Division - Co schází současnému Realu? Úplně všechno, pálil do vlastních řad Casemiro

Co schází současnému Realu? Úplně všechno, pálil do vlastních řad Casemiro © marca.com - Casemiro

2

Líbilo se

02.09. - Real Madrid už si asi zvykl, že z Villarrealu poslední dobou tři body nevozí. Poslední dvě sezóny tu pokaždé uhrál pouze plichtu 2:2 a včera se kuriózně výsledek znovu opakoval. Bílý balet za tři kola poztrácel už čtyři body a kritikou do vlastních řad vůbec nešetřil brazilský záložník Casemiro.

Minulý týden madridský klub o dva body přišel proti Valladolidu, včera na Estadio de la Cerámica ve Villarrealu jeden naopak získal, když Gareth Bale dvakrát srovnal náskok protivníka.

Real má za povinnost neustále vyhrávat, ale tady ve Villarrealu je to pokaždé obtížné. Myslím, že jsme měli kontrolu nad utkáním, ale pokaždé, když jsme je pustili k brance, tak jsme inkasovali. Bojovali jsme až do konce, to je cesta jakou se musíme ubírat. Teď přichází reprezentační pauza, to je vhodná chvíle na to, abychom si vyčistili hlavy," zhodnotil včerejší duel Casemiro.

Když se následně brazilský záložník pustil do analýzy toho, co současný Real sráží, byl nebývale kritický. Chybí nám všechno...Nedáváme góly, musíme být lepší v defenzivě, hrát víc týmově. Když bránit tak všichni, to samé platí i při útočení. Právě díky týmovému duchu můžeme v lize něco dokázat."

Trenér Zinedine Zidane byl ale s remízou víceméně spokojený.Ze zápasu si odnáším ty pozitivní věci. Líbilo se mi, že jsme dokázali zareagovat na nepříznivý stav. Bylo důležité neprohrát. Zápas jsme měli pod kontrolou. To, že jsme inkasovali gól na 2:2, je prostě normální. Jsou to okolnosti, které v zápase nastanou. Musíme na tom pracovat, zlepšit naši práci v obraně."

Francouzský kouč překvapivě nasadil od začátku zápasu dva útočníky - Benzemu a Joviće - což před novináři vysvětlil následovně: Byl to plán pro dnešní zápas. Věděli jsme, že mají problémy s centrovanými balóny. Chtěli jsme mít díky Jovićovi a Benzemovi větší váhu vepředu. Sice jsme góly, s kterými jsme počítali, nedali, ale zjistili jsme, že je to schéma, se kterým můžeme v některých zápasech nastupovat, protože máme dva dobré útočníky. Toto rozestavení současně vysvětluje Modriće na lavičce."


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
orpasca - 04.09. Odpovědět

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

orpasca

Bohužel, je to tak.

NoIscoNoDisco
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články