Zpět na » Primera Division » Živě: Poslední hodiny přestupové kauzy Neymar

Primera Division - Živě: Poslední hodiny přestupové kauzy Neymar

Živě: Poslední hodiny přestupové kauzy Neymar © mundodeportivo.com - Neymar

22

Líbilo se

02.09. - AKTUALIZOVÁNO Přestoupí nakonec Neymar z Paris Saint Germain do Barcelony? Podaří se uskutečnit jeden z největších přestupů historie do pondělního konce přestupového okna? Sledujte s námi poslední novinky kolem celé operace.

2. září

13.12 Podle zdroje SkySports byl Neymar natolik rozhodnutý jít do Barcelony, že chtěl ze svého uhradit 17,7 milionů liber.

9.00 Procentuální možnost, že by Neymar přeci jen změnil dres, už je téměř nulová. Nicméně přestupové okno se ve Španělsku i ve Francii zavírá až o půlnoci a tudíž na případné operace mají kluby ještě třináct hodin. Ve španělských médiích se prý ještě úplně nevyloučila možnost spojení Neymara s Realem Madrid.

Jen pro upřesnění, v Německu končí přestupy v 18.00, v Itálii ve 20.00.

1.září

16.06 Pokud nenastane nic nepředvídatelného, Neymar znovu oblékne dres PSG 14. září v zápase proti Štrasburku. Jak ho přijmou fanoušci? PSG má dvě hlavní skupiny ultras. "Auteil" zatím nevyjádřila svůj postoj, zatímco "Boulogne" potvrdilo, že její postoj k Neymarovi bude naprosto lhostejný a bude podporovat zbytek týmu.

13.20 Paris St. Germain na základě toho, že se neuskutečnil přestup Neymara, vyloučilo příchod záložníka Tottenhamu Christiana Eriksena. (zdroj: London Football)

12.11 Neymar měl informovat také vedení Realu Madrid o tom, že zůstane v PSG.

8.00 Podle L´Equipe už měl Neymar svoji rodině, vedení klubu a spoluhráčům sdělit, že zůstane v Paříži minimálně další rok s ohledem na to, že se nepodařilo uzavřít dohodu mezi PSG a Barcelonou.

31. srpna

17.00 Člen vedení a bývalý hráč Barcelony Guillermo Amor odpoledne před zápasem Barcelony s Osasunou ještě neházel pověstnou flintu do žita. Čekáme, že se může něco ještě stát. Na poslední chvíli vždycky může k něčemu dojít."

12.12 Podle Mundo Deportivo je přestup Neymara do Barcelony v tuto chvíli téměř" vyloučen. Vedení Barcelony uznalo, že nemůže akceptovat finanční požadavky PSG. Francouzské straně oznámilo mailem, že nemohou přijmout jjejí návrh.

11.09 Pokud přijde nabídka, která nás uspokojí, klidně může jít. Jestli ne, zůstane. Záleží na Barce," uvedl po včerejším zápase v Métách sportovní ředitel klubu Leonardo.

10.55 Trenér Tuchel se už několik dní snaží telefonickou komunikací přemluvit Dembélého, že by pro něj bylo nejlepší, kdyby hrál v této sezóně v PSG. Tuchel vedl Dembélého jednu sezónu v Dortmundu.

10.41 Vím, že je to pro Neymara komplikovaný moment. Je třeba ho nechat, aby se sám rozhodl, co chce," okomentoval celou záležitost Luis Suárez.

10.08 Podle deníku L´Equipe prý záložník Ivan Rakitić i stoper Jean-Claire Todibo souhlasili s přestupem do PSG. Pouze schází přesvědčit útočníka Ousmane Dembélého.

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
orpasca - 04.09. Odpovědět

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

orpasca
Reklama
Reklama
Nejnovější články