Zpět na » Primera Division » PSG už vyjednává výměnu gólmanů s Realem Madrid

Primera Division - PSG už vyjednává výměnu gólmanů s Realem Madrid

PSG už vyjednává výměnu gólmanů s Realem Madrid © mundodeportivo.com - Keylor Navas

2

Líbilo se

29.08. - Pár dní před koncem přestupového okna s největší pravděpodobností přeci jen dojde na změnu na brankářském postu madridského Realu. Ta se samozřejmě netýká týmové jedničky Thibauta Courtoise. Předmětem transferu je dvojka, oblíbený Keylor Navas.

Navas je údajně na odchodu z Realu Madrid. Tentokrát už definitivně. Podle kostarického listu La Nación se už měl dokonce rozloučit s trenérem Zidanem. Namířeno má do Paris St. Germain.

To je totiž jediný klub, který je ochoten splnit mu platové požadavky, které činí sedm milionů eur za sezónu. V Madridu zatím pobíral o dva miliony méně. PSG tak Navase vytáhne z nepříjemné situace, která se mu rýsovala v Bílém baletu. Ačkoliv trenér Zidane prohlásil, že s miláčkem fanouškům počítá, zřejmě to myslel tak, že Navas bude dobrou dvojkou.

Počítal s tím asi i klub, který potencionálního náhradníka za Courtoisem, Ukrajince Lunina pustil na další hostování, tentokrát do Valladolidu. Kde mimochodem také nechytá a hrozí, že se zopakuje loňské nevydařené hostování v Leganés.

Ale to už je jiná story. Zpět k Navasovi. Ten od konce sezóny věděl, že bude jedničkou Courtois. Takové rozhodnutí ho hodně zklamalo a začal pomýšlet na odchod z klubu. Ovšem s jistými podmínkami. Chtěl, aby mu Real odchod usnadnil, počítal dokonce s tím, že mu zaplatí zbylé dva roky a nechá ho jít zadarmo. To ale vedení pochopitelně rezolutně odmítlo, za gólmana chtělo minimálně 20 milionů eur. V každém případě by mu vznikl problém s hledáním nového muže s rukavicemi. Pět dní před koncem přestupů.

Nyní se Realu Madrid nabízí elegantní řešení. Prostou výměnou Navase za Alphonse Areolu, gólmana PSG. Oba kluby už prý intenzivně jednají. PSG se začalo o Navase zajímat ve chvíli, kdy Buffon oznámil svůj odchod. Původně se počítalo, že by se Kostaričan mohl stát součástí operace Neymar. Z té ale Real vycouval a tak v nejbližších hodinách by měla být oznámena výměna Navase za Areolu.

Snad to dopadne pro Navase lépe než před čtyřmi roky. Moc dobře si pamatuje faxový trapas z posledních minut přestupového okna, kdy už seděl v letadle na madridském letišti Barajas a čekal, až podepíše přestup David de Gea, aby mohl vyrazit do Manchesteru. Nakonec z něj zklamaně vystoupil.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Baty - 30.08. Odpovědět

Je nefer,kdyz o postu jednicky rozhoduje zvucnost jmena. Snad se mu bude darit.

Baty
Cule6 - 29.08. Odpovědět

Kéž by mu to vyšlo. Zaslouží si chytat jako jednička a na top klub s přehledem má.

Cule6
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články