Zpět na » Primera Division » Nevyšel Manchester, vnucují ho do Španělska

Primera Division - Nevyšel Manchester, vnucují ho do Španělska

Nevyšel Manchester, vnucují ho do Španělska © skysports.com - Bruno Fernandes

3

Líbilo se

22.08. - Nevyšly námluvy s Manchesterem United, zkrachovala i snaha o přestup do Tottenhamu. Obletovaný záložník Bruno Fernandes je stále hráčem Sportingu Lisabon. Jenže ten by chtěl svoji top hvězdu zpeněžit a pověřil agenta Jorge Mendese, aby mu našel klub, který bude ochoten splnit požadavky, které nejsou malé.

Bruno Fernandes, záložník Sportingu Lisabon, se měl během tohoto léta stát novou posilou Manchesteru United. Aspoň bulvár nepsal o ničem jiném. Jenže představy vedení Rudých ďáblů a portugalského klubu co se přestupové sumy týče byly stále hodně vzdáleny na to, aby mohlo dojít k nějakému kompromisu.

Sporting si svoji megahvězdu cení na zhruba 70 milionů eur. A nechce ustoupit ani o cent směrem dolů. Neústupnost Portugalců už pocítil na vlastní kůži i Tottenham, který poslal na jih Evropy nabídku ve výši 60 milionů eur. Ovšem ta byla okamžitě smetena ze stolu.

Vzhledem k tomu, že pokusy prodat Bruna Fernandese nevyšly, pověřilo vedení Sportingu agenta Jorge Mendese, aby našel zájemce, který by byl ochoten zaplatit požadovanou sumu. Jedním takovým, s nímž se Sporting prostřednictvím renomovaného agenta spojil, je i Real Madrid.

Bílý balet měl v průběhu přestupového okna v merku především Paula Pogbu. Pak také Christiana Eriksena z Tottenhamu či Donnyho Van de Beeka z Ajaxu. Ani jeden z nich ale na Santiagu Bernabéu neskončil. Je proto možné, že se Los Blancos ještě plácnou přes kapsu a přivedou hráče, který by záložní řadě dodal nový impuls.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

tiadoubbart
Cornero - 22.08. Odpovědět

za 70 se divim ze jsme ho nekoupili..je mu 24 ze zalohy dava hromady golu umi vystreli levou pravou ma techniku.hned bych ho vymenil za Pogbu

Cornero
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články