Zpět na » Primera Division » Zinedine Zidane: Neymar? Stát se může cokoliv

Primera Division - Zinedine Zidane: Neymar? Stát se může cokoliv

Zinedine Zidane: Neymar? Stát se může cokoliv © sportbible,com, fotbalportal.cz - Zidane se Neymara nevzdává

1

Líbilo se

12.08. - Vypadá to, že přetahovaná mezi Barcelonou a Realem Madrid o Neymara ještě zdaleka nekončí. Brazilec chce za každou cenu odejít z Paris Saint-Germain. V prvním ligovém zápase dali i fanoušci PSG najevo, že by jim Neymarův odchod vůbec nevadil. Jenomže vedení pařížského klubu jej rozhodně nechce prodat pod cenou. Zinedine Zidane může stále doufat, že jej bude mít ve svém týmu.

Real Madrid už si v létě koupil prvotřídní hvězdu v podobě Edena Hazarda. Dalšími desítky miliónů utrácel za několik dalších posil. Stále se mluví o možném příchodu Paula Pogby a hlavním tématem zůstává budoucnost Neymara.

Toho chce zpátky přetáhnout Barcelona, ale ani Real Madrid se v boji o hvězdného Brazilce nevzdává. Zinedine Zidane naznačuje, že je vše otevřené.

„Neymar sice není v našem týmu, ale do druhé září se může stát cokoliv. Pracujeme s kádrem, který máme nyní k dispozici a soustředíme se pouze na to.“

Také bude potřeba ještě vyřešit budoucnost Garetha Balea, kterému Real Madrid zatrhl přestup do Číny, a také Jamese Rodrígueze.

„Bale i Rodríguez jsou v našem kádru. Do konce přestupového období se ale může stát cokoliv. Teď jsou oba hráči Realu Madrid.“

Kam dál?

Více informací o Real Madrid CF naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

munashols
Reklama
Reklama
Nejnovější články