Zpět na » Primera Division » Capello vyloučil svoje odstoupení a prohlásil, že udělá změny v týmu

Primera Division - Capello vyloučil svoje odstoupení a prohlásil, že udělá změny v týmu

0

Líbilo se

10.01. - Fabio Capello, trenér Realu Madrid, si po úterním tréninku dopřál patnáct minut s tiskem. Ital uznal, že jeho mužstvo v posledních dvou zápasech ztratilo úroveň: “V obou posledních utkáních jsme ztratili charakter a chuť, kterou jsme do té doby měli. To je to, co mě nejvíce naštvalo.

Když jsme přijeli na zápas, vždy jsem řekl, že bychom měli bojovat za svůj tým, znovu získat důležitost ve fotbale a to jsem neviděl. Udělali jsme pár opatření, abychom tyto problémy vyřešili. Jedno z těchto opatření je, že budeme pracovat na uzavřeném stadionu, abychom znovu získali koncentraci. Z posledních zápasů jsme analyzovali hodně věcí, a teď je budeme měnit k lepšímu. To je to nejdůležitější, co jsme zatím udělali”.

Na otázku, jestli se trenéři cítí provinile, odpověděl: “Když se vyhrává tak se vyhrává a když se prohraje, prohrají všichni”. I když připustil, že se najdou i někteří hráči, kteří v něho nevěří.

O malém pokroku, který v týmu udělal, Capello řekl: “Tato práce potřebuje trochu času. V některých zápasech venku jsme hráli dobře, dokonce i velmi dobře, ale doma někteří hráči nehrají s takovým klidem jako venku. Někteří mají problém hrát na Bernabéu, ale já nevím jaký.

O možné černé listině, kde je údajně podle médií i několik hvězdných hráčů Realu Madrid, Capello ujistil: “Mluvili jsme o hráčích, kteří bojují, kteří mají chuť, kteří běhají, ale je také třeba mít hráče, kteří mají kvalitu”.


Když přišlo na výkonnost Ronalda, trenér nechtěl mluvit konkrétně k tomuto hráči: “Nechci mluvit o každém hráči zvlášť. Tady vyhráváme a prohráváme všichni“. O jediném hráči mluvil: Jakmile se ho zeptali na to, jestli v budoucnu počítá s Diarrou, odpověděl: “Ve skutečnosti, zítra v Seville bude proti Betisu v základní sestavě”.

Taky ohlásil další změny, které udělá, aby vylepšil dynamiku mužstva: “Zítra uvidíme v akci jiné hráče než obvykle”. Také jasně řekl, že o demisi neuvažuje: “Tato možnost je v mé hlavě naprosto vyloučena”.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články