Zpět na » Primera Division » Ronaldinho a Deco budou ještě odpočívat

Primera Division - Ronaldinho a Deco budou ještě odpočívat

0

Líbilo se

09.01. - Největší novinkou na soupisce Franka Rijkaarda pro zápas Copa del Rey je Thiago Motta. Barcelonu čeká utkání proti Alavés ve středu (21:30) na stadionu Mendizorroza. Rijkaard zveřejnil soupisku dnes ráno, aby mohli odcestovat do Vitorie, kde zítra sehrají svůj zápas.

Thiago Motta se zotavil z chřipky a hned je nominován na zápas proti Alavés. Avšak soupisku doplní i další mladý hráč a to obránce Jesús Olmo.

Ti, kteří zítra na Mendizorrazu nenastoupí, jsou Ronaldinho a Deco, kteří, jak se dalo očekávat, dostanou volno, aby jsi mohli ještě trochu odpočinout. V sobotu totiž musí být připraveni na barcelónské derby. Rijkaard určitě nebude chtít dovolit další zaváhání a ztrátu bodů. Proti Espanyolu nasadí tu nejlepší sestavu, kterou bude mít k dispozici. V zítřejším utkání také nebudou hrát zranění Etoo, Messi, Thuram, Zambrotta a Oleguer.

16 povolaných na utkání proti Alavés jsou: Valdés, Jorquera, Puyol, Gudjohnsen, Sylvunho, Giuly, Edmilson, Xavi, Márquez, Belleti, Van Bronckhorst, Ezquerro, Saviola, Olmo a Motta.

/ marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články