Zpět na » Primera Division » Je Pogbův transfer pasé, nebo ne? Real momentálně plánuje investovat jinde

Primera Division - Je Pogbův transfer pasé, nebo ne? Real momentálně plánuje investovat jinde

Je Pogbův transfer pasé, nebo ne? Real momentálně plánuje investovat jinde © okdiario.com - Van de Beek nebo Pogba? Nebo oba?

0

Líbilo se

03.08. - Jestli ještě očekávali fanoušci Realu Madrid před novou sezónou nějakou posilu, pak asi nejfrekventovanějším a nejvíc probíraným fotbalistou byl zřejmě záložník Manchesteru United Paul Pogba. Nicméně poslední informace hovoří o tom, že vedení Bílého nasměrovalo své úsilí na přestupovém poli na úplně jiného fotbalistu.

Paul Pogba. Tenhle fotbalista se měl podle názoru mnohých stát třešničkou na dortu nového projektu, který chtějí rozjet v Realu Madrid s cílem dát zapomenout na nepříliš povedenou sezónu 2018-19, první po odchodu Cristiana Ronalda.

A ačkoliv Manchester United nebyl příliš svolný k prodeji svého klíčového hráče, paralelně přeci jen pracoval na posílení středu pole. Kromě Srba Milinkoviće-Saviće měl v merku Bruna Fernadese, nově i Rakitiće. Zkrátka chystá se na život po Pogbovi.

Jenže v Realu jsou stále zdrženliví. Nechtějí zaplatit sumu, kterou požaduje vedení Rudách Ďáblů a jež by měla výrazně překročit 150 milionů eur. Už tak letos Los Blancos hodně utráceli.

Nyní ale deník Marca přinesl zajímavou informaci, podle níž Madrid obrátil svou pozornost na mladého záložníka Donnyho van de Beeka z Ajaxu. O něj už měl zájem dříve, ale ten pak poněkud ochladl a dostal se do stínu jiných, důležitějších operací.

Jenže nyní je důležitý hráč loňského úspěšného tažení Ajaxu Ligou mistrů opět na scéně. Real měl předložit holandskému klubu nabídku ve výši 60-70 milionů, s níž zřejmě bude souhlasit. Po De Jongovi a De Ligtovi tak přijde o další klenot skvělé sestavy.

Že nejde jen o pouhé tlachání a výmysly médií potvrdil i sám 22letý fotbalista pro Fox Sport. Ano, Real o mě má zájem, ale jste moc hrrrr. Nechci mluvit o tom, co je nebo není. Teď se chci soustředit na Vitesse," připomněl de Beek, že na Ajax čeká dnes premiéra v Eredivisie.

Příliš nadějí, že by de Beek zůstal v týmu, si nedělá ani trenér Ten Hag. Nechceme Donnyho ztratit, ale moc šancí nemáme, když se o hráče začne zajímat Real Madrid."

Nicméně podle deníku Marca by ani případný přestup Donnyho van de Beeka neznamenal konec nadějím přestupu Pogby. V tom případě by ale musel zcela jistě opustit zálohu některý ze součansých borců. Modrić? Kroos? Isco?James?


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
jayriro - 11.08. Odpovědět

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

jayriro
stevs - 04.08. Odpovědět

Kurzové sázky - Tenis, velmi spolehlivé informace

www.netese.blogspot.cz

stevs

Hmm dobrý Babica ten peres. Nemáte kečup? Přidejte hořčicí Smajlík 4 Smajlík 6 Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5

vl4dc3v3sm1ru
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články