Zpět na » Primera Division » Brazilec Malcom drží klíč k další přestupové operaci barcelonského klubu

Primera Division - Brazilec Malcom drží klíč k další přestupové operaci barcelonského klubu

Brazilec Malcom drží klíč k další přestupové operaci barcelonského klubu © as.com - Malcom

0

Líbilo se

02.08. - Dva kšefty leží momentálně rozdělané na stole sekretariátu barcelonského klubu. Oba se musí dodělat, ale oba mají zároveň svoji posloupnost. Nejprve přijde na řadu brazilské křídlo Malcom Oliveira, jehož ochod do ruského klubu Zenit Petrohrad už je v podstatě hotový. Až potom přijde na řadu další fotbalista.

Brazilec Malcom Oliveira počítá poslední dny, možná i hodiny svého pobytu v Barceloně. Vysněného angažmá, které asi bylo kratší, než si před rokem, po přestupu z Girondins Bordeaux, představoval. Jenže vedle svých idolů Messiho a Suáreze toho příliš neodehrál. Že byl Malcom spíše sólo akcí klubového vedení, bez konzultace s trenérem Valverdem, ukázaly následující měsíce, kdy Brazilec povětšinou leštil lavičku.

Víru ale Malcom neztrácel, přestože mu už v lednu pršely nabídky ze všech možných klubů. Mladý Brazilec věřil, že má šanci se prosadit. Jeho odhodlání ale zaznamenalo prudký pokles ve chvíli, kdy do klubu přišel další útočník Griezmann. Tato skutečnost přiměla Malcoma přehodnotit své plány. Zájem z evropských velkoklubů trval, proto velmi překvapilo, když se fotbalista rozhodl spolknout ruskou návnadu. Hodně tučnou a lahodnou. Zenit Petrohrad mu přichystal kontrakt do roku 2024 s příjmem 6 milionů eur. Mnohem vyšším, než mu posílá Barca.

Júnior Firpo

Po počátečních rozmluvách se překvapivě rychle dohodly i kluby. Barca na Malcomovi, kterého kupovala loni za 41 milionů eur, nakonec ještě vydělá, což byla vždycky její podmínka. Rusové slíbili 40 milionů eur plus dalších pět na bonusech. Teď už se řeší jen papíry.

Až celá operace klapne, měla by Barcelona přistoupit k angažování levého obránce Júniora Firpa z Betisu Sevilla. Tady dohoda mezi kluby ještě zdánlivě nepanuje a Katalánci chtějí cenu hráče stlačit co nejníže. Momentálně je rozdíl mezi požadavky andaluského klubu a azulgranas přibližně 5 milionů eur. Barca nabízí 20 milionů eur, sevillský klub klesl s nároky na 25. Do operace by se měl zahrnout i perspektivní obránce Barcy Juan Miranda.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
jayriro - 11.08. Odpovědět

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

jayriro
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články